| fgdgdfbdxfgnxfjnfdzfd a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele de 14-15 ani care intretin raporturi sexuale de buna-voie cu barbati de 40 de ani?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Isi rateaza copilaria, adolescenta si chiar toata viata.

| Adry05 a răspuns:

Mai mult ca sigur nu sunt de buna-voie. laughing) Nu zic ca le-ar viola, da sigur le-a prostit cumva ca n-ai frate cum... Macar alea sunt prostute de la varsta, dar omul ala cat de ratat sa fie la 40 de ani sa umble cu una de 14 de abia incep sa-i creasca sanii si sa-i dea parul jos...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fete provenite din familii distruse, fete care au nevoie de consiliere psihologica si au nevoie de ajutor

| RAY a răspuns:

Pedofili care merita omorati si fete care poate care pe banii fac asta sau sunt fraierite de acesti monstri masculi

| SG1995 a răspuns:

Mi se pare dubios cel de 40 de ani, respectiv cam prostuțe fetițele astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere mai buna decat parerea pe care o am despre barbatii de 40 de ani ce intretin relatii sexuale cu fete de 14-15 ani.

| ylakiztenurb a răspuns:

O sa ajunga sigur prin strainatate la produs deci o sa fie vai si amar de viata lor

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Ca sunt niste terminate