| nabu18 a întrebat:

Ce parere aveti despre cazurile tot mai dese in care fete de 12 13 ani intretin relatii sexuale?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lipsa de educație din familie, dezechilibre emoționale, curiozitatea, încrederea prea mare, etc.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Treaba lor, fiecare cu viata lor!

Degeaba le faci morala daca le mananca!

| justmeesb a răspuns:

Pai daca asta se vede si la tv si pe net, asta se discuta pe net, mess, au acces nelimitat la sit-uri plus ca e mare curiozitatea pentru ele si asa ajung sa faca asta din pacate si nu profita de copilarie, dupa au tot timpul de relatii sexuale!

| Blondamea a răspuns:

Parintii discuta ff putin cu ele despre acest lucru si nu le explica toate riscurile la care se expun

| alone a răspuns:

St miki si iresponsabile pentru ele totul e o joaca nici macar nu inteleg ce se intampla in jurul lor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape toate fetele de la mine din clasa numai sunt virgine si nici macar nu sunt majore...au 13-15 ani chiar si colega mea de banca...laughingcred ca este o necesitate si o placere dar trebuie sa se protejeze foarte bine pentru sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intalnit cazuri fete care intretin relatii sexuale la 5 ani

| Charmed a răspuns:

Well... fetele din ziua de azi se maturizeaza foarte repede, clar nu sunt de acord sa intretzii relatii sexuale asa devreme dar este decizia lor, probabil vor regreta in timp probabil nu dar cine stie sunt acele fete. Alta idee este naivitatea varstei, fiind tinere sunt foarte usor de manipulat deci nu rezista tentatziei sau curiozita`tii.