| Maria118 a întrebat:

Buna dragi mei, vreau si eu sa va zic ce mi s-a întâmplat in ultimele doua săptămâni si sa îmi dati o părere, daca va uitati la ultima întrebare stiti de ce va zic eu acum, in ultima perioada mă simt cam Rau, mă doare guguiu sânului când îl ating, am scurgeri foarte dese simt ca fac pipi pe mine, respir foarte greu in ultimele zile si mă simt foarte obosita dar am si petrecut in ultimele doua seri dar nu am rezistat o noapte întreagă, dupa primul dans simteam ca cad din picioare ca nu mai rezist, oboseam foarte repede dar in uitima perioada am fost foarte stresata si nu am mâncat dar tot am acumulat un kg dar nu stiu de unde, credeti ca este vro sarcina?

2 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Da, draga mea, eu ti am raspuns la intrebarea de pe 30 iulie mi ai dat fundita. Vreau sa te intreb daca de atunci pana acum ti ai facut vre un test de sarcina!? Ce simti tu acum durerile de san, scurgeri dese, stare de oboseala sunt semne de sarcina.Asa ca te rog sa iti faci un test ca sa stii daca esti sau nu. :*

| Rebeka88 a răspuns:

Este o sansa sa fie o sarcina dar poate fii si o alta boala, fa un test de sarcina si cauta daca exista o boala cu simptomele acestea succes!