| HereToHelp123 a întrebat:

In ultima perioada am fost foarte stresata( cam in ultimele cateva luni) si am avut parte de greturi din cauza asta,etc. Intrebarea mea este, se poate intampla ceva mai grav? Mentionez ca acum sunt bine happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ai aici un articol care iti listeaza cateva posibile probleme.
http://www.121.ro/......stres-6300

| HereToHelp123 explică (pentru SkyPilot):

Iti multumesc mult pentru ajutor! ^_^

3 răspunsuri:
| BadSirChaos a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema ultimele cateva zile dar nu am avut greturi ci junghiuri cam prin 90% din piept, oricum, de la stres iti cade parul happy.

| HereToHelp123 explică (pentru BadSirChaos):

Slava Domnului, sa-mi mai fi cazut si parul ca nu stiu ce faceamlaughing Multumesc pentru sfat! ^_^