| oany a întrebat:

Buna,dragilor.Am si eu o chestie pe suflet as vrea sa imi spuneti niste pareri despre cum vedeti voi treaba asta. Fara prea multe detalii..am o relatie serioasa de aproape un an..lucrurile se indreapta catre a ne muta impreuna..Eu am aproape 29 de ani si el 35...deci "oameni mari". Lucrurile functioneaza ok..insa aici e buba si vreau sa aud pareri...Urmareste prea multe tipe pe Insta. tipe despre care culmea..nu are o parere buna.Cum nu are in general de ceea ce gasesti pe retelele de socializare.Am tot avut discutii cu el pe tema asta, spunanadu-i ca ma deranjeaza si nu le vad rostul ..pana cand a inceput sa imi spuna ca nu ii place subiectul asta si ca nu vad lucrurile ok..ca il stresez si imi fac scenarii aiurea.Mentionez ca nu l-am prins vreodata in vreo postura aiure si nici sa plece sau sa simt ca m-ar insela..insa eu nu vad ok treaba asta.Sunt oare eu absurda?

42 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns (pentru oany):

Totusi, ce cauta dupa altele, daca afirma ca te iubeste pe tine?
Asemenea oameni, au secretele lor!

| mgtow a răspuns:

Ala nu e om de viitor, dai ventilatie acum sa zboare in alta galaxie

| LoveSleep a răspuns:

Nu inteleg de unde au venit ăștia care ți-au răspuns. Cred că se cheamă unii pe alții. Nu e nimic în neregulă cu ce face el, orice părere opusă e proastă.
Ce spui tu e o prostie, de asemenea. Are sute de posibilități să te înșele, dacă vrea s-o facă, o s-o facă chiar dacă are tipe la follow pe Instagram sau nu. Dacă continui să îl presezi cu asta doar îl îndepărtezi, iar când o să te înșele o să zici că știai tu, e din cauză că urmărește tipe pe Facebook. În orice caz, dacă ești cea mai bună, nu o să vrea alta. Mai bine lucrează la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipe de la voi din zona sau modele, actrite si tipe din toata lumea?
Ca asta-i punctul culminant.

| ania a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Scuze pentru exprimare.Am scris de pe telefon în grabă. A avea relații sexuale cu o persoană cu care nu ești căsătorit e păcatul curviei după Biblie așa că a sfătui pe cineva să nu mai continue e o povață creștinească. Trebuie să tolerăm anumite lucruri la partener dar nu cele care ne rănesc profund și lui nu=i pasă. Dacă soțul meu ar fi urmărit multe tipe pe insta, i=aș fi spus șu tot nu ar fi renunțat aș fi renunțat la relația cu el și nu m/aș fi căsătorit cu el.

| oany explică (pentru anonim_4396):

Modele..si nu numai.Nu din zona.

| oany explică (pentru ania):

E adevarat ca nu e normal ..ca traiesti in pacat.dar in zilele noastre, greu ajungi la casatorie..tocmai pentru ca asta e societatea astazi.Nu iti imagina ca are muuulte..sunt cateva..pana in 10 ca numar ..care imi par ciudate.Ca idee, zilele trecute cand i-am atras atentia despre o persoana anume ..am vazut astazi ca nu o mai are la urmarire, fara sa ii spun eu sa faca asta.In fine..cred ca ar trebui sa cred mai mult in el si sa inteleg ca asta e perioada pe care o traim si ca cine vrea sa insele..inseala fara Facebook sau Insta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru oany):

Eu ti-o spun pe aia dreapta,intr-adevar nu-i frumos sa fii in relatie cu o fata si sa te uiti la fetite pe Instagram asa la vedere,dar,cu profile false...o fac si eu si chiar daca nu stiam sigur de persoane care fac asta tot eram sigur ca o fac.
Astia suntem,daca nu o facem la "vedere" o facem cu profile false,sa nu mai vorbim de porno.
Nici eu nu o fac cu gandul de a insela, nu se pune problema de asa ceva.
Daca nu sunt alte probleme intre voi asta-i ultimul lucru care poate fi legat de tradare, fiind tipe de peste tot, viata-i stresanta cateodata, isi mai reface si el ochii, dar ie lipsa de respect sa o faca asa pe fata.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru ania):

Fiecare cu gandirea lui. E o vorba: fiecare sac isi gaseste petecul.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru oany):

Si asta inseamna ca te inseala?!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru oany):

In acest caz, eu cred ca problema este ca tie nu-ti place ce-i place lui. Se intampla des intr-o relatie, chiar si in casnicie. Toleranta, este cuvantl de ordine.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru oany):

Adam si Eva erau casatoriti?