| 09Ioana09 a întrebat:

Prietenul meu spune că a se uita la alte tipe pe unde apuca pe net ( mai mult dezbrăcate) cand nu ne putem vedea, este un sacrificiu pentru a nu ma însela. Păreri?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Sacrificiu? Serios? Pe ce lume traiesti? De parca este nevoie de sex ca de apa. Fii serioasa, nu accepta asa ceva. Maine-poimaine iti zice ca murea daca nu facea sex cu o colega.

| Crackman a răspuns:

Are mult timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu as crede ca ele sunt niste rude de a lui care au Facebook sau insta si adauga poze, asta ma gandesc eu, inselarile se intampla rar si nu la toata lumea, nu cred ca te inseala.
Sper ca te-am ajutat

| gogugogugogu a răspuns:

Depinde cat de des va vedeti.

| Ka0ru a răspuns:

Prietenul tau e cam babalau, cum adica "sacrificiu" pentru a nu te insela? Ori iti este dedicat tie si te iubeste ori ii sta gandul la altele. Ar trebui sa ai o discutie cu el.

| Gândesclarece a răspuns:

Părere ca ești proasta și ai pus botul la vrăjeală lui. Ție ți se pare normal sa te uiți la alții băieți în timp ce ești cu el împreună?