| cristtinaaa a întrebat:

Duminica am iesit afara cu prietena mea cea mai buna si au venit si niste baieti ( prieteni cu noi ). Unul dintre ei s-a tinut dupa mine vreo 4-5 luni de zile si imi spunea ca ma iubeste mult! Ba chiar s-a ars cu tigara din cauza mea, asta sustine el si am vazut si cicatricea. In fine, sambata am vorbit cu el si ia-m spus sa se apropie de mine, ceea ce a si facut duminica. Ne-am sarutat, deci formam o relatie. Ne-am vazut 2 seri si a fost extraordinar. Simteam ca ma iubeste, ma imbratisa si imi spunea ca sunt superba si ca ma iubeste. Aseara mi-a spus pe mess ca nu mai putem fi impreuna pentru ca el nu se poate concentra in teren ( joaca fotbal ) si ca nu prea mai simte ceea ce simtea acum cateva zile, ca nu se simte in largul lui. Eu am inceput sa tin mult la el, pentru ca acum ceva timp l-am iubit mult. Si nu stiu ce sa fac, sfaturi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| thelasthero a răspuns:

Ce profund... big grin Si Andrushca, eu nu cred ca as lasa o fata pentru ca nu mai pot juca la fel de bine. Mai ales dupa ce m-am tinut dupa ea 4-5 luni laughing) Deci cred ca tipul este putin ciudat. (parerea mea) Oricum mai sunt muuuulti baieteti. big grin

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Apuca-te si tu de fotbal.

| Xtadelo a răspuns:

Buna.
Baiatul a vrut o relatie scurta, poate in alea 4 luni era palpitant sa se tina dupa tine...iar cand in sfarsit te-a avut s-a plictisit.
Iti dai seama ca nu te iubeste, nu? Asta nu e motiv sa renunti la persoana iubita straight face
Lasa-l, sunt multi baieti...
Sa ai grija de tine. happy

| Gogu06 a răspuns:

Zii ca nu iti trebuie prea multa minte sa joci fotbal si ca nu are nevoie de concentrare prea multa, doar trebuie sa alerge dupa o minge

| Mataarecratimadareunupotsascriuasa a răspuns:

Ti-ai luat teapa, practic.

| cristtinaaa explică:

Na-m facut nimic cu el happy!

| Blondoo a răspuns:

Uita-l! Sau daca nu poti incearca macarhappyNu uita ca cat de patrata o fi o roata tot se intoarce ea odatahappyCe vreau sa spun e ca tot el se va intoarce la tinehappySper ca am ajutat!

| thelasthero a răspuns (pentru Blondoo):

Ce profund... big grin Si Andrushca, eu nu cred ca as lasa o fata pentru ca nu mai pot juca la fel de bine. Mai ales dupa ce m-am tinut dupa ea 4-5 luni laughing) Deci cred ca tipul este putin ciudat. (parerea mea) Oricum mai sunt muuuulti baieteti. big grin

| addiy a răspuns:

Daca ai facut sex cu el..iti dai seama pentru ce a stat cu tine

| life2is2nothing2without2love a răspuns:

Pai poate ar fi bine sa-l uiti.Imi dau seama ca il iubesti foarte mult dar daca lui nu-i pasa de tine e bine sa-i arati ca nici nu se merita sa pierzi timp din viata ta gandindu-te la el si plangand dupa el.Nu merita sa versi lacrimi pentru cineva care nu te merita. Daca fotbalul e mai important pentru el sa formeze o relatie cu mingea.Si daca nu simte ceea ce simtea acum cateva zile inseamna ca nu a tinut asa de mult la tine pentru ca o iubire sincera si adevarata nu poate fi uitata si tine mult timp.Probabil tu vei tine in continuare mult la el dar crede-ma ca in viata sunt multe lucruri frumoase.Si daca el nu te mai vrea inseamna ca nici nu stie ce a pierdut. Succes in relatii :*!