| Velena a întrebat:

Totul a fost foarte frumos prietenul spunea ca chiar vrea sa ma ia de sotie, simtiam ca are sentimente puternice...dar treptat cu trecerea tipului simteam cu se raceste dar tot iii eram draga, seara trecuta ma scris ca ma iubeste pina aseara cind mi-a scris ca vrea sa ne despartitim si ca nu stie de ce nu mai simte ceea ce simtea inainte pentru mine..nu pot intelege de ce? cum poate asa brusc sa nu mai simta nimic? s-ar putea s-a vorbit astfel din cauza ca ii place altcineva?

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Buna!

Scuza ma ca voi fi foarte directa cu tine dar acesta i adevarul. ori poate ma insel!
Ai uitat sa ne spui ceva. sau poate ti a fost nu stiu cum, dar sunt tare curios de cand dureaza relatia voastra!
DEci dac relatia n are mai mult de 6luni..Este extrem de probabil ca iubitul tau sa fie doar un Excroc sentimental de cea mai joasa speta!
Daca relatia durea de mai mult de 6 luni. probabil este un pic confuz. si nustie ce sa mai creada!
De fapt tu ai omis sa ne spui mai multe lucruri probabil din cauza ca esti foarte suparata.
Care este motivul pentru care el s-a schimbat asa mult. daca exista unul.Sau pur si simplu ti a spus printr un amarat de mesaj ca relatia s-a terminat~?
DE aceea ti am spus mai sus ca e posibil sa fie doar un Excroc Sentimental care nici numai merita sa i mai acorzi nicio atentie! ok?
Doar sa i spui Adio si sa fie fericit!
nu i mai cere nici un fel de explicatie!

Ps: da mi mai multe detalii si iti voi da mai multe sfaturi!

| Velena explică (pentru VadTot):

M-am convins deja ca este un excroc, faptul ca mi-a trimis acest mesaj pe retelele de socializare ''eu nu pot sa ma intilnesc cu tine pentru ca nu stiu de ce nu mai simt ceea ce simt pentru tine
21:54
si + socot ca pierd practic timpul
21:54
scuze
cu asta s-a teeminat totul si nu i-am dat nici macar un mic motiv care sa il faca sa ne despartim, din contra ca se destainuia si vorbeam foarte deschis

| VadTot a răspuns (pentru Velena):

Fruntea sus priveste inainte!
Si vei avea o viata frumoasa!

| halogen001 a răspuns:

E posibil sa aiba pe altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bingo!

| NoRegretsxx a răspuns:

Absolut! Mai absolut ca vodka.