| Ionuca20 a întrebat:

Dupa ce te dezvirginezi e posibil sa-ti creasca sanii si sa te ingrasi? Ce se dezvolta dupa dezvirginare?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se dezvolta simtul sexual, stii cum e si ai chef sa ai alte relatii sexuale.

| VacutzaRoscata a răspuns:

In niciun caz nu se dezvolta ce ai tu nevoie, adica creierul

| Yaguar a răspuns:

Aici adaug spusele unui doctor in medicina :,, 2 cele mai principale cauze ce tin de inaltime sunt prima genele mostenite de la parinti. Si a 2 cauza este daca incepi prea devreme aceasta viata sexuala. Si daca de la parinti ai gene sa te inalti sa spunem 1m 83 si daca o fata avind 1m 61 incepe aceasta viata la o virsta frageda ea nu va mai ajunge la 1, 83 dar va ramine cam tot acolo unde si a fost chind petru prima data a inceput sa practice... poate se va mai inalta putin cu chitiva centimetri. Iar baiatul daca trebuie sa creasca 1, 83 si la moment are inaltimea 1, 61 va ajunge doar undeva pe la 1m 72. Sunt si cazuri de exceptie dar sunt foarte rare, acestea sunt patologii ca exemplu gigantismul. Iar oamenii sanatosi sunt influentati asa cum vam mentionat." Sexul stopeaza cresterea.
Spusele mele: depinde la ce virsta de dizvirginezi, dar ca sanii cresc nu ete corect, ei se dezvolta in primul rind cum le este scris genetic, dar sunt o multime de factori care pot schimba dezvoltarea sinilor, spre ai mari sau invers, chiar daca genetic le este scris o marime.

| rino90 a răspuns:

1. difera de la pers la pers
2. da, e posibil sa ti se mareasca sanii si sa ti se schimbe greutatea in plus sau minus

| klaws007 a răspuns:

Pai, ori ca mori virgina, ori ca ti`o pui oricand/oriunde/cu oricine, organismul se dezvolta exact asa cum este el programat genetic. Cu alte cuvinte, daca iti este sa fii mai plinutsa, cu sau fara virginitate, o sa iei proportii, daca este sa fii mai laptareasa, la fel, dezvoltarea organismului nu tine de virginitate,
funda?

| LoL a răspuns:

Cu siguranta creieru nu se mai dezvolta daca asta te ingrijoreaza

| SweetAndCandy a răspuns:

Este posibil dar nu intotdeauna...dc ai vreun GAND? tongue:*

| EaDuduTza a răspuns:

Dupa dezvirginare cresc sanii, dar nu te ingrasi, dupa graviditate te ingrashi!winking