| Hfjivdubn a întrebat:

Buna, după ceva timp m-am reîntors cu o întrebare, am nevoie de un sfat și m-am gândit sa va scriu vouă. Astăzi aveam un subiect mai. cu iubitul meu si m-a întrebat dacă poate sa îmi pună mana jos,(avem un an impr) dar nu știu dacă sa il las, a mai încercat în trecut, dar nu eram pregătită, nici acum nu cred ca sunt, dar ce se poate întâmpla rau? Am nevoie sa imi povestiti experiențele voastre.

20 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca ne intrebi pe noi, e clar ca nu esti pregatita. Nu face asta daca nu simti ca este ok. Poate ar fi cazul sa vorbiti si despre lucruri sexuale, sa va informati impreuna si apoi sa treceti la alte lucruri, pentru ca dupa chestia asta, sexul ar urma. Apoi o sa vii cu intrebari daca ai ramas sau nu. Informati-va, apropiati-va mai mult, apoi totul o sa se intample de la sine.

| Hfjivdubn explică (pentru Aasdfghj):

Am mai avut discuții, el e o fire destul de înțelegătoare, si nu ma obliga sa fac nimic, stie ca mi-e frica, si atunci când vrea sa facă ceva imi cere părerea, pentru binele meu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Ai procedat corect nu il lasa sa faca ce vrea el, el te vrea pentru sex te foloseste si după ce i dai ceea ce vrea te abandoneaza.Ce varsta ai?

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericita daca ai refuza si ai alege sa te bucuri de explorare sexuala doar dupa casatorie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu ți-o pună. Acolo nu este un loc de pus mâna.

| anonimuIl a răspuns:

Prima oară când am pus mâna jos la o fată care era prietena mea aveam 16 ani.

| Hfjivdubn explică (pentru anonimuIl):

Depinde și de fata, ca unele uita sa se mai spele

| anonimuIl a răspuns (pentru Hfjivdubn):

Nu era nespălată, era și virgină și frumoasă și înaltă.

| Hfjivdubn explică (pentru anonimuIl):

Acum depinde de fiecare persoana

| anonimuIl a răspuns (pentru Hfjivdubn):

Eu în locul tău nu îl lăsam să pună mâna.

| user11080601008 a răspuns (pentru anonimuIl):

Probabil era transpirata sau nespalata laughing nu la toate fetele se simte asa. cel putin la mine nu a fost nicio problema vreodata. wtf.

| anonimuIl a răspuns (pentru user11080601008):

Au trecut mulți ani de atunci.

| ionur a răspuns:

Ce minciuni... nu era pregătitlaughing)))

| Hfjivdubn explică (pentru ionur):

Eu nu eram pregătita, ținând cont ca esti baiat nu cred ca ai dreptul sa spui ceva, nu stii cum sunt fetele la început ( unele)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ionur):

Ea nu era pregatita nu el, citeste inca odata ce a scris ea.

| ionur a răspuns (pentru Hfjivdubn):

Știu forte bine cum sunteți nu-i nevoie sa fi fata să-ți dai seama cum este o fată sau o femeie. Se vede totul și este foarte clar totul. Mai lăsați scuzlr astea clasie ca nu ești fata și nu ști cum și alte minciuni.

| ionur a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Proxenetule team băgat cineva în seama? Vedeți acolo de treaba ta și de tarfele tale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ionur):

Proxenet esti tu imbecilule

| Hfjivdubn explică (pentru ionur):

Daca o fata nu se simte pregătită să facă ceva trebuie sa ii respecti decizia, iti spun asa ca fapt divers căci te va ajuta în viata

| Nyarlathotep a răspuns:

Nu ai specificat varstele voastre.