| anonim_4396 a întrebat:

Dupa un an de relatie iubitul meu nu crede ca il iubesc, ce pot face sa-i demonstrez asta? Ajutati-ma va rog!

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el fata in fata si sa ii spui ca tu chiar il iubesti dar ca poate nu ai stiut cum sa ii arati asta.
Fiecare om se simte iubit altfel.
Spune-i ca vrei sa se simta iubit si ca pentru asta ai nevoie ca el sa iti spuna ce ai putea face tu pentru a-l face fericit.
Daca poti sa faci ceva, fa-o.
Daca vezi ca tinde sa te transforme in sclava personala, nu accepta.

| SisMusic a răspuns:

Acum sincer cea mai usoara cale si cea mai durabila este sa faci dragoste cu el majoritatea barbatilor vor asta de la o femeie!
Deci cu RESPECT ai grija ce faciwinking

| Danii16 a răspuns:

Demonstreaza-i prin mici atentii, vorbeste-i frumos, poate si o mica vacanta undeva...
Dar ai grija sa nu incerce sa-i demonstrezi prin altceva si sa te trezesti fara virginitate ( nu iti cunosc povestea, doar daca e cazul)winking totusi, el nu se gandeste cum sa suporti pe cineva 1 an fara sa il iubesti?

| alien134340 a răspuns:

Ti-as sugera vorba fata in fata.Este cea mai buna cale iar daca asta nu merge greu sa-i obtii iubirea.Trebuie sa demonstrezi ca esti perfecta dar te sfatuiesc ca sa te apropii de el sa nu fi prea "cuvantul ala mai obscen, sinonim cu lingusitor". Trebuie sa-l stii.Pe unii baietii asta ii deranjeaza chiar daca ar veni si de la fata pe care o plac. Sper sa reusesti.Mult succes si ia-ti inima in dinti.

| LTzzz a răspuns:

Sugei pl dal dracu! straight facestraight face