| catanaandrei a întrebat:

Buna cum sa-i demonstrez la o fata ca o iubesc ea este in romania si eu in italia ca nu ma crede si nu stiu cum sai deomnstrez va rog mult sa ma ajutati Ajutor

6 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Simplu:iti misti fundul din Italia la ea in Romania si ii arati live ca o iubesti,pana la urma e si normal sa nu creada ceea ce ii spui u, avand in vedere ca nu conteaza vorbele, ci faptelewinking

| elenyss a răspuns:

Daca nu te crede, nu-ti merita sentimentele! Nu poti cere cuiva sa-ti demonstreze ceea ce simte. Tinand cont de circumstantele tale, nici atat.

| Cristian04 a răspuns:

Cred ca i-ai zis de nenumarate ori acest lucru la telefon, prin mesaje si chiar mess. Alta solutie ce vad eu aici e ca ar trebui sa-i faci o surpriza neanuntata, ducandu-te la ea. ( Daca sunteti maturi, poate nu te crede pentru. ca asteapta sa fie ceruta... ) Ar mai fi un motiv ca ar vrea sa se desparta si de aia tot zice ca nu crede acest lucru. Daca tu stii sigur ca te iubeste, demonstreaza-i prin aceleasi metode cum a facut si ea.

| Codrutzz a răspuns:

Ii trimiti mii de euro, poate mergelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaaaai.Te poti duce la ea fara s-o anunti,sa-i spui ca venit in Romania doar pentru ea samd,bine'nteles doar daca ai posibilitate. Tipa respectiva poate is-a gasit pe altul in tara... hmm, incearca sa-ti convingi niste amici (pe care ea nu-i cunoaste)sa se dea la ea, chestii. pentru a descoperi daca are sau nu pe cineva/tine la acel tip samd.sau poti apela la clasica scrisoare de dragoste, nu luata de pe net, ci din inima puppy dog eyes.imi pare rau pentru tine, si pentru ca nu esti crezut.

| xDanyDany a răspuns:

Eu zic (parerea mea) ca daca acea fata nu te crede, ar trebui so lasi balta mai ales ca ea este in Romania si tu esti in Italia. Eu as zice sa te uiti dupa fetele de acolo si vezi cu care ai putea lega o relatie... Pt ca si eu am fost in Italia si erau o gramada de fete dragute... Deci eu as zice sa o uiti pe acea fata.