| elag a întrebat:

cum sti cand esti indragostit cu adevarat?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In afara de fluturasii in stomac te gandesti tot timpul la persoana respectiva

| 4b a răspuns:

Faci infarct cand vezi persoana iubitalaughing;

| Musique a răspuns:

Timpul îți poate fi de ajutor.

| cypryan11 a răspuns:

Te gandesti doar la acea persoana, cand o vezi simti niste fiori
Si la mine de exemplu seara inainte de culcare ii faceam o poezie de dragoste happy

| oOSaritaOo a răspuns:

Salut si tie. Cand vei fi indragostit cu adevarat vei stii, nu va fi nevoie sa intrebi pe altii.

| Assu53 a răspuns:

Cand ai fi in stare sa iti parasesti si familia pentru acel cinevawinking

| EternalVampire a răspuns:

Pai aia nu ma tu o poti simti...vezi si tu cei mai important la o fata:
1.Sa aibe ceva in cap
2.Sa fie sincera si sa te iubeasca si ea pe tine nu doar tu pe ea

| miana03 a răspuns:

E dragoste la prima vedere! laughing