| Ann3 a întrebat:

Ce simti cand esti indragostit/a cu adevarat? funda :*:*

Răspuns Câştigător
| HeartBreaken a răspuns:

Simti ca plutesti cand te saruta sau te atinge, simti ca ai face orice pentru acea pers. si ca ti.ai da si viata pentru ea si orikt te.ar face sa suferi orikt te.ar umili si orice rau ti.ar face, tot nu ai putea sa o uiti.Serios! Si eu am fost indragostita asa la 15 ani si nici acum cand trebuie sa fac 19 nu l.am uitat desi am prieten nu ma simt prea bine cu el...cand ma saruta il simt pe el cand ma atinge simt atingerile lui si orice mi.ar sp eu visez doar la el...

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ca nu poti trai fara persoana iubita, iar atunci cand o vezi... ti se taie rasuflarea.

| ELLSSA a răspuns:

Sunt indragostita pana peste cap, da! Ce simt eu in acest moment cand iubitul nu este langa mine? Ce-i drept ma gandesc la el mereu si as vorbi despre el oricui, oricand.Simt ca vreau sa imi petrec tot restul vietii alaturi de el, sa il iubesc si sa il fac fericit.Cand nu vorbesc cu el si cand nu il vad am o stare de nervozitate si agitatie.
Il iubesc si sunt indragostita de el.Simt ca sunt implinita, fericita, ca totul este roz si ca toata lumea e a mea.Simt ca pot face orice imi doresc atat timp cat il am pe el.Ma simt atat de bine ca radiez de fericire.

| VadTot a răspuns:

Te simti ca un ratat ca unul care se Drogheaza si isi vrea doza foarte mult.laughingasa te simti asemenea unui drogat vorbesc foarte serios,,. esti un Dependent a de persoana respectiva deci?

| hahaha a răspuns:

Crede-ma! nu vrei sa afli!

| justme97 a răspuns:

Pai multi multi fluturasi in stomac
emotii cu carul
ai impresia ca nu mai poti sa zici nimic
esti pur si simplu in al 9 lea cer
si tot ce ti doresti e sa fi langa el
funda?:X

| OneMoreChance a răspuns:

Simplu
tremuri tot/toata
nu iti mai gasesti cuvintele
daca te verifica cineva esti UD/UDA deadrepptul
pur si simplu te uiti la el/ea ca la dumnezeu

| SereSmile a răspuns:

Simti ceva in inima adica iti bate mai tare cand vezi acea persoana, visezi cu el, il vezi peste tot... cam asa, (funda sau asteapta alte raspunsuri daca nu team lamurit big grin kiss )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simţi siguranţă,simţi că vrei să te dedici persoanei respective trup şi suflet, simţi că fără ea viaţa nu are sens şi că sunteţi suflete pereche. (adică vă înţelegeţi atât de bine, de parcă v-aţi cunoaşte de o viaţă).
O seară de vis.