| anonim_4396 a întrebat:

e adevarat ca daca te masturbezi, slabesti? Eu nu prea vreau asta.Cate-o data am ma masturbez de 2 sau 3 ori pe zi(simt nevoia) si imi e frica, ca as putea slabi din cauza asta! funda raspuns si vot.

5 răspunsuri:
| ganjafarmer1911 a răspuns:

Nu adina nu este adevarat, cel putin eu nu am mai auzit asta niciodata. deci spor la treaba

| Whywho a răspuns:

Apuca-te si alearga daca vrei sa slabesti nu sa te masturbezi doamne! Bine ca nu faceti ca alea din america cu lubrifiantu de il baga in whisky si il baga inapoi sa se imbete

| h3r a răspuns:

Atunci n-o mai face.

| Larisssaa a răspuns:

Din cate stiu eu, nu este adevarat. happy

| Yhugato a răspuns:

Ti-am raspuns si la cealalta intrebare,.Nu slabesti absolut deloc! si de-acum ai sa pui intrebarea asta pana vei fi sigura? big grin