| anonim_4396 a întrebat:

Nu am facut'o pana acum.am 18 ani. dar de fiecare data cand ma masturbez, chiar simt nevoia dar daca e s'o pun in practica, mie foarte frica. explicatia?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inca nu esti pregatita asta e explicatia pe care tu nu o stiai.

| Marius2011 a răspuns:

O poti pune in practica si sa iti zic si cum fa-ti iubit si cand o sa vina momentu spune-i ca tie frica el o sa fie mai delicat si atunci nu prea o sa te doara oricum PRELIUDIU E FF IMPORTANT DACA EL E FACUT BINE NU TE VA DUREA love struck

| Lorenada a răspuns:

De ce ti-e frica? Nu e nimic daca te masturbezi, e ceva normal pina o sa ai relatii sexuale cu un baiat. Dar daca o sa treci peste aceasta perioada de temere si o sa fii pregatita poti sa incerci sa faci dragoste cu un baiat, dar sa stiu ce baiat este, ca lor le place mai mult sa profite decit sa tina sau mai ales sa te iubeasca.

| Rares2594 a răspuns:

Exerseaza cu un vibrator si mai uitate la filme porno sa stii cum e sa o faci inainte sa-ti para rau... Misogin are dreptatewinking

| matt5453 a răspuns:

Frica de necunoscut sau ca prima oara nu va iesi bine... incearca cu cineva priceput