| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca o fata "sa se ude" si cand nu e excitata?

5 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Poate confunzi o secretie cu excitarea.

| corbulalbrosu a răspuns:

DA.Este foarte normal sa se produca in mod continuu acele secretii vaginale deoarece au rolul de a curata permanent vaginul. Acesta este rolul principal al acelor secretii chiar daca uneori sunt deranjante deoarece va pateaza chiloteii.Multa sanatate.

| LoveSleep a răspuns:

Evident.
Se spală pe mâini, face duș, iese în ploaie, etc.

| IMPLICAT a răspuns:

"Udatul" de care vorbesti tu nu are treaba cu excitatia, deci, da!

| teo6dia4c99 a răspuns:

Dacă te referi la scurgeri vaginale, sunt foarte normale. Confunzi cu excitatul. Uneori poate sa nu prea iti curga, uneori mai mult. Este perfect normal. Daca te deranjeaza, poti folosi peotejslipuri. Iti recomand sa cauti pe internet un articol despre secretiile vaginale, poate te mai lamuresti.