| C2r7i4s7s7 a întrebat:

E normal sa tremur cand sunt excitata? cateodata am si o senzatie de parca nu pot sta in picioare.

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, e starea de climax

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Normalul tau nu este si normalul altora! Unele persoane sunt mai sensibile, altele mai putin, altele aproape deloc! toate acestea depind de mai multi factori, ca: gradul de afectiune, de dorinta, de experienta si de cat de relaxata si de dornica esti in acele momente! Nu ai precizat varsta, cata experienta ai dinainte si cat de mult tii la actualul care te face sa "tremuri". Ceea ce a mai descrii tu nu este chiar atat de des intalnit, indiferent de ceea ce ti-au raspuns ceilalti tineri! Iar tremuratul este specific mai degraba starii orgasmice si de dupa! Roaga si tipe mai coapte, mature, de aici sa iti raspunda, nu doar baieti! Cred ca mai degraba te poti considera o privilegiata! Eu stiu ce spun, ca psiholog, pe cand ceilalti, las la aprecierea ta!

| C2r7i4s7s7 explică (pentru PsihoSex):

Pai am 15 ani(virgina) si sunt cu el de 8 luni... tin foarte mult la el.

| danifx2 a răspuns:

Deci nu-s singurul laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si pac stropesti tavanullaughing rolling on the floor

| LoloSkate a răspuns:

Pai stai jos.

| RAY a răspuns:

Terminatile nervoase, da daca ai orgasm e normal, daca trmuri asa dintr-o data ori e frig ori ai probleme cu sanatatea

| Dragomir_Vlad_2000 a răspuns (pentru RAY):

Probleme cu mortii ma tii de prost, omoara-te ca nu sstii nimic.

| RAY a răspuns (pentru Dragomir_Vlad_2000):

Copile iti scurge muci la nas gunoiule tu crezi ca eu nu pot injura de mata din spatele unui monitor zi-mi in fata gunoi virtual ce esti

| neutrino a răspuns:

Este normal.

| vocea a răspuns:

Da este normal

| Mussette a răspuns:

E normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal. Ai grija sa nu te apuce tremuratu' pe motocicleta ca ai mierlit-o. (Prietenii stiu de ce).

| Mussette a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
Mai ales pe linia de tramvai. smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mussette):

Arrrr, pisicuto, arrrr.
P.S. Daca n-aveai mizeria aia de "z" in nume, chiar aveam o parere buna despre tine. (Stiu, nu-ti pasa).

| Mussette a răspuns (pentru anonim_4396):

Crrr. smug
Nu mi-au acceptat fara "z". Am incercat mai multe variante, dar...asta au acceptat-o. Nu folosesc "tz", prefer "t".
Imi pasa cat de buna este parerea...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mussette):

Trebuia sa pui un sir de "y", asa ca mine. In fine, explicatia ta e buna, e scrisa corecta, ce sa mai... vrei sa fii sotia mea?

| Mussette a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
Poate daca scriam greierasul criii crii crii apelam la un sir de "y".

| ShadoWCrist a răspuns:

Da,este.

| Nejmoq a răspuns:

Da.

| wannabeyourlover a răspuns:

Stai linistita, e absolut normal. Tu bucura-te de moment!winking

| bogdanstefan12234 a răspuns:

Da este normal.Totul vine de la psihic.

| Mussette a răspuns (pentru bogdanstefan12234):

Care psihic? Totul e de la nervii ce-i inerveaza zonele excitate si ajung in finl la maduva si apoi la muschi, de tremura.

| C2r7i4s7s7 explică:

Multumesc mult! big grin