Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

E normal să fiu geloasă când văd că iubitul meu apreciază fotografiile multor fete pe FaceBook?
Mă deranjează enorm, poate sunt eu nebună...ar părea penibil să-i spun că mă deranjează. straight face

33 răspunsuri:
| adsfadsfdssadfa a răspuns:

Nu stiu exact raspunsul, dar am auzit ca este cineva pe www.redzmax.com care te-ar putea ajuta. Baftă

| GoodDay9 a răspuns:

Sincer sa fiu, si sunt sincer, eu de aia am fugit de relatii, sa am o prietena, din cauza acelor fete de genul tau si nu numai.Eu chiar nu va inteleg,va leaga ceva? ai de impartit ceva cu el? Ce atata frate, voi fetele aveti impresia ca baiatul cu care sunteti impreuna e sclavul vostru, si sa fie numai cu voi, daca se poate sa fie genul bichon. Terminati cu mentalitatea asta de ****! atata timp cat pe acel baiat nu-l leaga ceva de persoana ta, e liber sa se uite dupa cine are el chef.Ador libertatea, nu suport sa stiu ca am pe cineva langa mine, care ma sufoca din toate partile.

| Natalie4u a răspuns (pentru Teardrop):

Nu...dar înseamnă lipsă de respect mai ales dacă partenera este și neglijată....de exemplu ei nu-i face complimente dar descopera la pitipoance de a lui complimente care doar un suflet curat și care îl iubește sincer merită să le audă și care nu mai are nici un secret față de el. sad pe mine mă doare pentru că mă simt neglijată.