| aliiibeiiibiii a întrebat:

big grin.Ar trebui sa fiu geloasa daca iubitul meu le da like pe facebook la alte fete?laughing. Scuzati intrebarea, dar sunt foarte geloasa si ne certam des pe tema asta.

5 răspunsuri:
| Deidara554 a răspuns:

Un like pe facebook nu prea conteaza.Adica nu conteaza sentimental. Oricum noi am ajuns in perioada in care frumusetea unei persoane este masurata in like-urile pe care le are.Cat despre faptul ca va certati, este oarecum ok.Si ce daca esti geloasa? Sa stii ca, gelozia inseamna iubire.Lasa-l sa dea like la toti prietenii de pe facebook, daca tine la tine, asta conteaza.

| aliiibeiiibiii explică (pentru Deidara554):

Avem 3 luni deja, ne certam in fiecare zi, dar ne impacam repede.Si asa e frumusetea se masoara in like-uri, dupa parerea mea majoritatea care au peste 100 au gesturi sau au poze indecente. Multumesc! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un like nu e mare lucru, nu te mai ingrijora din asemenea lucruri nesemnificative.

| Fabiana2R a răspuns:

Nu are importanta, dar sa fiu sincera si eu am avut certuri cu iubitul meu pe tema asta. Am stabilit sa nu mai dam niciunul like-uri altor persoane, pentru ca lumea interpreteaza de la un like si se nasc conversatii nedorite. Iti propun sa faci si tu aceeasi intelegere cu iubitul tau. Eu cred ca va accepta!

| aliiibeiiibiii explică:

Va multumesc ca m-ati linistit. Asa e in ziua de azi "dragoste la primul like". :*