| anonim_4396 a întrebat:

Tot am vazut in ultimul timp ca prietenul meu lasa comenturi la alte fete pe facebook gen "mumoasa", "sweet"(le mai trim si pupici). chestii de astea.Acuma eu nu vreau sa fiu geloasa dar tot ma deranjeaza putin lucrul acesta.nu e mare lucru da nah...sunt genul de persoana care vrea totul sau nimic.nu stiu ce sa fac...sa vorbesc cu el sa ii spun ca ma deranjeaza sau sa incerc sa trec peste? multumeschappy

Răspuns Câştigător
| albina a răspuns:

Spune-i ca te deranjeaza...
daca reactioneaza urat inseamna ca nu te place destul de mult. daca chiar tine la tine iti va explica ca nu este nimic, ba chiar va renunta la acest obicei.

1 răspuns:
| DeeutzaDalinutza a răspuns:

Salut.
Poti sa-ti spui parerea personala,daca stii ca nu prea pune la suflet,insa eu cred ca e doar un gest de admiratie, nu iubire, la ceea ce face el.