| Loriiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

E o poveste destul de lunga, sper ca aveti timp si rabdare sa o cititi pe toata. Pai am fost la tara saptamana trecuta si mi-am facut niste prieteni noi adica eram 3 fete si 3 baieti, ne-am distantat de restul gastii si am inceput sa umblam numai noi 6. Am inceput sa jucam urmatoarea carte si tot felul din astea, si la un moment dat fiecare dintre fete pusese ochii pe cate un baiat, am inceput sa stam fiecare cu perechea ei, si am umblat asa mereu, 2 dintre baieti aveau prietene si stateam cu fetele alea 2 asa din distractie thinking numai baiatul cu care umblam eu nu are prietena si ma rog ieseam pe fiecare seara, fugeam seara fara sa stie nimeni si ma intalneam cu ei, si dupa aia mergeam fiecare cu " prechea " ei. Si ma rog tot asa pe fiecare seara pana cand am inceput sa trece la lucruri mai serioase, a inceput sa imi bage mana in pantaloni etc., eu nu am acceptat pentru ca nu sunt orice panarama sa fac chestiile astea dupa cateva zile. Si dupa aia tot asa a inercat timp de 2 saptamani, pana la urma n-am mai putut rezista nici eu si l-am lasat sa faca chestiile alea, de fapt a fost reciproc. Si acum nu stiu ce crede el despre mine adica, eu i-am spus ca sunt virgina nu stiu daca m-a crezut. Si dupa aia ne intalneam asa mereu, si am stat intr-o seara toti in masina si am vorbit si el tot zicea gen " 28 de cm " Adica vorbea asa aiurea mai ales ca era si putin baut. Am luat-o ca pe o gluma dar ma cam deranja putin. Si acum eu sunt la pitesti si m-a sunat sa iesim tot asa in gasca, dar vrea sa iesim numai seara. I-am zis sa vina ziua si a zis ca : "nu. ce sa facem ziua " Si imi zice " papusa mea " tot felul din astea, chiar nu stiu ce vrea. Tin sa am o discutie cu el cand ma voi duce saptamana viitoare la tara. Nu stiu ce crede el despre mine ca sunt cea mai mare parasuta, si crede ca eu vreau sa ma culc cu el. Nu stiu nici eu thinking Eu chiar as vrea ceva serios cu el dar cred ca vrea doar o aventura, dupa cum imi vorbeste. Nu stiu ce sa cred. La un moment-dat era cu un copil mic langa el si i-a zis " Ia si vorbeste cu mami!" si mi-a dat-o la telefon. Nu stiu ce sa cred. Face niste faze de tot rahatu`, vorbeste asa cu mine ca si cum as fii o parasuta, dar cateodata e dulce. nu mai stiu ce sa cred. Ajutati-ma va rog! :*

Răspuns Câştigător
| Phaey a răspuns:

Am inteles ca nu stii ce sa crezi.

Ok, acum. Tipul e un parasutist. Si nu in adevaratul sens al cuvatului, ca aia ar fi fost super awesome si ti-as fi cerut numarul lui de telefon, gen. Vrea sa ti-o puna si atat. Acuma, ca zici tu ca e dulce, e ca sa ajunga in chilotii tai.
In primul rand, tu esti vinovata ca l-ai lasat sa mearga mai departe decat vroiai/ era nevoie. Ca regreti, e altceva.
Nu ai ce sa faci decat sa-i spui "Pa, baiatu. Io nu vreau sa ma ***."
Vezi tu cum o dregi (eu exact asa i-as spune), ca pana la urma tu il stii mai bine.
Si data viitoare ai grija sa nu mergi pana la capat sub influenta impulsului. Pentru ca pur si simplu ai prefera (cred eu) sa-ti amintesti cu placere primul tau act sexual.

9 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Nu are rost, e evident ca vrea sa se culce cu tine... poate are si un copil cine stie laughing

| euI a răspuns:

Nu-ti pierde timpul

| mihaelaanamaria22 a răspuns:

Sincer,daca tu iti doresti o relatie stabila sfatul meu e sa_l lasi pentru ca acest baiat nu vrea decat sa te culci cu el dupa aceea nici nu te mai cunoaste;

| GMVBOSS a răspuns:

Cu siguranta nu tine cu adevarat la tine. Daca eu tin cu adevarat la o fata incerc sa-i arat asta, nu ii vorbesc cu dispret cun vb el cu tine din cand in cand...

| BbyBoop a răspuns:

Buna.Eu nu cred ca ai putea avea o relatie serioasa, asa cum iti doresti tu cu acest baiat.Iti va insela asteptarile.Probabil nu vroia altceva mai mult decat sex, de aceea a si incercat sa te atinga mereu chiar daca la inceput tu i-ai spus ca nu vrei.Cel mai bine ar fi sa il uiti si sa iti vezi de viata ta.Succes.

| Dany82 a răspuns:

Am inceput sa citesc primul cuvant si am murit de pliztiseala tongue

| hummer24 a răspuns:

Aaa iti zic eu, vrea o aventura cu tine, asa faceam si noi cand eram mai miciwinking nu e nimic serios in relatia voastra

| MerisorulDulce a răspuns:

Buina. Ar trebui sa ai o discutie serioasa cu el. Iesiti seara si intreaba-l ce vrea de la tine, de ce e cu tine, si chestii din astea si vezi ce-ti raspunde. Eu zic ca merita sa stai cu el. Poate chiar te iubeste. Vorbeste cu el, si fa ce-ti zice inimawinking. Succes

| vyky a răspuns:

Mai bine i-ai spune papa e evident ca doar vrea sa se foloseasca de tine.