| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy
E ok ca o fata sa intrebe un baiat daca vrea sa fie cu ea?
Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| L0vely a răspuns:

Buna Lary!kiss Eu sunt o fata mai tupeista si sunt de parere ca daca iti place de un baiat poti sa il intrebi! Suntem in sec 21!hee hee Exista egalitate intre sexe... Dar daca esti o fire mai traditionala poti sa ii arati ca il placi, sa ii bati apropouri si poate te va intreba eltongue Cu toate astea, daca el este un tip mai rusinos, ai grija sa nu il sperii!laughing(sa nu il intimidezi) Eu sper ca ti-am putut fi de ajutortongue te pup

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca el e rusinos da e logic sa intrebe fata, daca tace din gura atunci nimic nu iese la iveala.

| AnonimA a răspuns:

Buna [ai daca baiatul este rusinos si fata simte ca vrea sa ii spuna asta ii spune ea sau il intreba "vrei sa imi spui ceva? zi-mi nu te rusina "si daca nu zice nimic happyii spune fata dar nu asa"vrei sa fi cu mine"?laughingii spune ceva d genu' uite nu ai vrea sa incercam sa formam un cuplu sincer mie imi placi destul de mult"

succes:*

| OneLifeOneLove a răspuns:

Pai uneori e bine ca si fata sa ii spuna baiatului daca vrea sa fie cu ea...stii cum e:spune'i ca il iubesti ca sa fii iubita
Multe persoane spun ca nu e bine sa faci asta. dar daca niciunul dintre voi nu face acest pas...Nu aveti cum sa fiti impreuna

| mamammamamma a răspuns:

Ei bine si fetele pot sa intrebe acesta nu-i nimic aici. (baiat sint si stiu)

| a răspuns:

Un baiat ar trebui s`o intrebe pe fata. da poate si fata` sa-l intrebe :p.

| georgi_1134 a răspuns:

Buna! Mie, una mi se pare normal... Din moment ce observ ca el nu are de gand sa o faca si daca imi place intr'adevar de el...

:*

| ATD4guitar a răspuns:

Hm...de obicei e bine dar ar fi indicat ca baiatul sa intrebe, insa daca baiatul este timid sau nu stie daca si ea il place, atunci fata trebuie sa dea niste semnale discrete.

| MariusUnk a răspuns:

De ce sa nu fie ok.
Sunt unele cazuri in care baiatul este atat de rusinos incat nu are curaj sa intrebe.
Daca esti mai putin rusinoasa vorbeste cu el poate se leaga ceva happy
Bafta!

| Tsun a răspuns:

Valabil si pentru baieti si pentru fete:cand iti place foarte mult de cineva,nu ezita:tine l de vorba cu chestii banale, haioase, cat sa i distragi atentia de la orice altceva ...si tzaca paca "fura i un sarut", eu unul asa fac mi se pare aiure ca in vremurile noastre sa mai punem o astfel de intrebare "copilareasca", faptele conteaza mult mai mult plus ca nu i nimic rau in asta si nu se pot intampla decat 2 lucruri:ori sarutul va avea o mica pauza si va continua si mai patimas semn ca celalt e mai mult decat de acord tongue, sau vei primi o palma semn ca trebuie sa mai incerci odata ca sa fii sigur/a ca poate se razgandeste intre timp, dar nu imediat.

| ρяเηсεsßrμиεttε a răspuns:

Pai o fata poate intreba un baiat daca poate sa fie cu ea. Dar ar fi mai frumoas ca un baiat sa o intrebe pe fata.happy

| 2Nita_2167 a răspuns:

Eu cred ca baieti ar trebuie sa faca asta. doar fata este cea care trebuie iubita si respectata.

| iubi_3879 a răspuns:

Buna! Da este ok! Pana la urma urmei daca il placi si vrei sa fie mai mult intre voi, intreaba'l fara rusine! Dar toate astea se pot rezolva cu cu un sarut! bafta:*