| Tabii. a întrebat:

Bunaaa...Ma scuzati ca va tot stresez cu intrebarile despre acel baiat, dar azi am aflat ca si el ma place si normal ca as vrea sa ma intrebe daca vreau cu el.Deci cum as putea sa il fac sa ma intrebe? >Multumesc.big grin

3 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

El te place, tu il placi iesiti la un suc impreuna invita-l tu daca el nu are curaj saracii baieti toate fetele se asteapta sa faca ei primul pas laughingfa-l tu nu ai nimic de pierdut

| lays a răspuns:

Pai cine a zis ca trebuie sa te intrebe el? eu m-am luat "la misto" de un tip pentru ca imi placea foarte mult.si acum suntem impreuna si ne iubim foarte multbig grin.deci,go girl. o sa treaca timpul, o sa0si faca pe altcineva si pa pa! o sa stai cu gandul."cum ar fi fost daca? nu crezi? zi-i tu cevabig grinbaftahappy

| RoooneyThePuf a răspuns:

Pai...ar trrebui sa intri in vorba cu el.sa va dati intalniri in oras si poate asa...cine stie