| tipicalgirl a întrebat:

Nu credeti ca e cam ciudat ca o fata sa il intrebe pe un baiat daca vrea sa fie cu ea?

14 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu e ciudat, dar depinde de modul de a o face. In ziua de azi baietii nu mai sunt asa timizi, asa ca fata se poate insela crezand ca baiatul e timid, dar de fapt poate nu o place. Daca ii da semne ca o place, poate sa faca si ea primul pas, nu e nimic rau in asta.

| relian a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Poate ai vrut sa spui fetele nu mai sint asa timide ca in trecut.Baietii din contra se pare ca sint mai timizi decit erau pe vremuri.Ma refer in relatiile lor cu fetele, atunci cind el vrea sa vorbesca cu o fata, cind ii place o tipa, nu alte chestii.La alte magarii da se pare ca sint ceva mai indrazneti.

| Nightfall a răspuns:

Nu. E ciudat ca o persoana sa nu-i spuna alteia ca o place. Sexul nu are nicio importanta.

| motherfuckerstyle a răspuns:

De ce este ciudat?
Eu nu am facut-o si nici nu as face-o dar atunci cand placi pe cineva merita sa-ti incerci norocul.

| unknownn a răspuns:

Mie mi se pare ciudat să întrebi asta. Nu contează ce-oi fi, maimuţă, alien, femeie, barbat...
Adică poate nu e ciudat, dar în nici-un caz să pui întrebarea în felul acesta de ţăran cu maserati.

| OnlineZ a răspuns:

Suntem in sec 21. Oricum mie nu mi se pare ciudat!

| bObby123 a răspuns:

Cu siguranta Nu e nimic ciudat in asta!

| Fatamuntilor a răspuns:

Cu siguanta ca nu; sunt alte vremuri.

| matesanosa a răspuns:

Si eu ti-as putea raspunde daca femeile au cerut drepturi egale cu barbati de ce sa fie ciudat?tongue

| Anonimul674 a răspuns:

Nu

| RedDany a răspuns:

Nu

| Cirjan_Robert_1997 a răspuns:

Nu e ciudat deloc

| dani701 a răspuns:

Salut!
Nu.Nu este ciudat de loc. Daca il iubeste si baiatul este maitimid de ce sa nu o faca.
Sa o faca fara nici o retinerewinking Bafta! Sper ca sfatul meu ti-a fost de folos.

| pcobra a răspuns:

Nu e ciudat, chiar, baietilor le place sa auda asta - multi baieti chiar cauta fete care sa faca primul pas.