| Lorde92 a întrebat:

e un baiat la mine care cred ca ma place. In timpul relor se uita la mine, iar cand ma intorc la el isi schimba privirea, imi ia penarul de pe masa se uita in el si astazi l-a luat fara ca eu sa vad si l-a aruncat in mine. Intr-o pauza s-a pus pe banca si mi-a zambit, cand am stat cu el in banca inainte sa ne desparta tot vroia sa afle lucruri despre mine. Mi-a si luat apararea in fata unui coleg care s-a luat de mine. Dar in pauze nu prea vorbeste cu mine, oare ii este rusine? Credeti ca ma place?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te place pe tine, ii place de penarul tau. Daca te-ar fi placut pe tine, atunci nu punea mana pe penar, ci pe tine.

| halogen001 a răspuns:

Daca se uita la tine mai mult decat la celelalte fete, e posibil sa te placa. happy

| Danysan a răspuns:

Te palce dar nu stie daca si tu simti aceelasi lucru pentru el.Vb cu el pe chat daca nu poti fata in fata.Pna la urma stiu ca e cam dificil dar parca e mai bine sa stii adevarul!

| Dorotheea21 a răspuns:

Te place dar e idiot.
Daca toti cei care au fost indragostiti de mine, aruncau cu penarul in mine ca sa-si arate "dragostea", i-as fi batut cu penarul ala in cap pana invatau sa spuna: "imi place de tine".
Invata-l sa spuna cu gura ca te place, nu cu penarul. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal, la noi in clasa a frut unu sa i zica lu una ca i place de ea, da sa emotionat si a daramat banca pe ea, apoi a fugit plangand

| aqsta15 a răspuns:

Posibil sa te placa, acum depinde de varsta ta.
Daca esti inca in generala sigur te place laughing
Daca esti la liceu nu prea cred, adica gesturi din astea le faci in generala happy

| expertul2014 a răspuns:

Fa tu primul pas