| AmxMod a întrebat:

Buna, este adevarat ca daca dezvirginez o fata, o sa fie tot dupa tine, adica te iubeste mai mult, nu mai poti scapa de ea? Intelegeti ce vreau sa zic.
Multumesc

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Bineinteles ca nu e adevarat

| mgtow a răspuns:

E mai greu sa piarda legatura cu primul fwtalau deoarece ii prinde prima dragoste intensa

| Adry05 a răspuns:

Depinde de fata. Daca e disperata din fire se tine dupa tine si fara sa te culci cu ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este adevarat!
Tu uiti ca toti baietii sunt purtatori de penis, deci, sunt milioane ca si tine, care o pot satisface.

| Freya1 a răspuns:

Exista posibilitatea sa dezvolte iubire fata de tine (ceia ce este normal din punctul meu de vedere deoarece de asta ai nevoie sa iti incepi viata sexuala).
Dar nu este obligatoriu, mai sunt si fete care nu pun pret pe asta, fac doar asa sa scape de virginitate.

| Hammurabi a răspuns:

Da.
Am cunoscut o tipă care se îndrăgostea și era înebunită după fiecare tip care o dezvirgina. laughing

| MihaiNicu23 a răspuns:

Depinde ce vrea si fata, ca poate doar te vrea 2-3 partide si dupa isi cauta altul mai bun.

| Emma30555 a răspuns:

Se atașează mai mult, depinde de fata nu e obligatoriu sa te sufoce, dar dacă tu nu o placi prea mult nu are rost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ales dacă o faci fără acordul ei.O să te țină minte mereu.

| Issabelle6789 a răspuns:

Depinde de fata dar in general nu, nu e adevarat.