| catwoman111 a întrebat:

Este foarte urgent :*! Am o problema cam mare... sa incep cu inceputul puppy dog eyes. mi-a venit menstruatia in 16 iunie si mi-a trecut in 21. in 22 am fost la prietenul meu si ne-am lasat dusi de val; nu am facut sex, numa ca si-a bagat degetul in vagin; iar eu lui. dupa ce a mers la toaleta sa dea afara nu s-a spalat doar s-a sters pe maini apoi si-a bagat degetele iar in vaginul meu... poate sa raman insarcinata? Sunt virgina.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai fost candva virgina, dar nu trebuie sa stie toata lumea realitatea.

| Alcyon a răspuns:

Nu erai in perioada fertila, iar spermatozoizii nu traiesc daca sperma se usuca. Daca avea degetele uscate, nu e problema. De ce nu faceti sex ca oamenii normali, protejat cu prezervativ, si va bagati degetele pe unde nu trebuie? Vezi ca daca nu se spala bine pe maini, poti sa te trezesti cu infectii vaginale.

| Alexia26 a răspuns:

Nu ramai insarcinata. Dar, mai bine, mergi la un doctor.

| Waffen18 a răspuns:

Daca s-a spalat bine si nu avea sperma pe mana nu ramai

| AsYou a răspuns:

Ai fost virgină, din moment ce şi-a băgat degetele în vaginul tău, adio Virginitate.

| sbego a răspuns:

Foarte slabe sanse...dar e posibil. daca nu ai avut nici un sindrom ca ai fi insarcinata..don`t worry happy