| biabianca17 a întrebat:

Buna. Este normal sa mă constip dupa sex?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio legatura

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil doar daca sexul este anal (in fund)

| biabianca17 explică (pentru Violleta2022):

Nu am facut anal.

| Violleta2022 a răspuns (pentru biabianca17):

Daca nu ai facut sex anal, cum naiba ai ajuns tu la concluzia ca te-ai constipat din cauza sexului?

| biabianca17 explică (pentru Violleta2022):

Pentru ca mereu dupa ce fac sex nu mai pot merge la toaleta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru biabianca17):

Asadar faci sex anal... ca numai asa se poate explica de ce te te constipi in fund, dupa ce faci sex.

Ai o singura rezolvare: nu mai faci sex deloc si ai scaun vesel in fiecare zi

| Violleta2O22 a răspuns (pentru Violleta2022):

Revin cu o precizarea.

Am scris si eu asa la misto raspunsul, ca nu prea stiu ce inseamna sexul anal drept dovada altuia i-am scris ca va face pe el de la sex anal si tie ca te constipi. Dar de obicei eu scriu prostii pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă faci sex anal.

| ndrxw22 a răspuns:

Da, fa sex anal si n-o sa mai fi constipata

| Wiwuwhe4272 a răspuns:

Inseamna ca vei avea prunci