| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat la mine in clasa, iar mie imi place mult de el. In fiecare ora si pauza radem se da in spectacol cand sunt eu in preajma, dar uneori imi darama cartile, penarul si mai multe lucruri... Ce credeti...ma place? DAU FUNDA big grin scuze pentru categorie.

6 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

Pai daca nu s-ar fi dat in spectacol si a-ti rade as spune ca nu ar fi nimic dar asa este o posibilitate foarte mare, am patit la fel numai ca nu se dadea in spectacol

| Coryyyyy a răspuns:

Am si eu un baiat care imi darama penarul si mai multe chestii. Colega mea de banca il iubeste. Dar baiatul ala o plesneste pe colega mea, o calareste si face multe lucruri obscene si tot il place. Eu il urasc tongue

| AlinPlaya a răspuns:

Daca iti darama cartile si caietele e un dobitoc laughing la 16-17 ani nu mai e inca in perioada aia in care baietii urasc fetele...pe la 10-11 ani...e o ura idioata ma roglaughing eu zic sa incercati
sa fiti singuri
si vezi acolo ce si cum
multa baftabig grin

| candyman_1746 a răspuns:

Ce varsta ai? Sunt 2 posibilitati!
1. Ori sa te placa si el
2. Stie ca il placi si face misto de tine.
Opinia mea e sa mai studezi terenul, incearca sa iesi in oras cu el, apoi fa diferenta dintre scoala si oras. ar putea sa iasa un raspuns!
Numai bine!

| candyman_1746 a răspuns:

Ce varsta ai? Sunt 2 posibilitati!
1. Ori sa te placa si el
2. Stie ca il placi si face misto de tine.
Opinia mea e sa mai studezi terenul, incearca sa iesi in oras cu el, apoi fa diferenta dintre scoala si oras. ar putea sa iasa un raspuns!
Numai bine.

| Vanessa_7195 a răspuns:

Baiatu asta te cam place.se da in spectacol findca vrea sa fie bagat in seama.Succes!happy