| Frisky_8761 a întrebat:

este un baiat la mine in scoala care este de la casa de copii.sad si-mi place de el.as vrea sa stiu daca ce-i de acolo il lasa sa mai plece afara sau ceva de genu, ca sa stiu cel intreb fara sa se simta prost. el nu stie ca eu stiu ca el este de la casa de copii si nici nu vreau sa stie ca stiu.pentru ca s-ar simti prost. ce sa fac:-s? cum sa ma comport cu el?

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Ce sweet din partea ta tongue

Scz da nu am raspuns la intrebarea ta. Doar ca e dragut ce faci.

| Miha1308 a răspuns:

Vorbeste cu el normal, ca si cum ai vorbi cu un prieten sau o prietena de-a ta, nu lasa sa iasa faptul ca stii ca el este de acolo in evidenta.Castiga-i increderea si treptat daca el va vrea iti va povesti ce si cum sta treaba. Poti vorbi liber cu el despre orice subiect insa evita sa ii pui intrebari care crezi ca l-ar deranja sau legat de faptul ca el este de la casa de copii.Probabil ca nu a avut o copilarie prea fericita si faptul ca isi aminteste nu il poate face sa se simta prea bine in orice caz.Si da, cei de acolo il lasa sa plece afara, o plimbare una alta, el acolo doar locuieste si cei de acolo au grija de el.Deci, be yourself si mare grija cum abordezi lucrurile.Multa bafta:*

Miha

| ciupy69 a răspuns:

Pai daca nu are 18 ani o sa iasa doar pana se da stingerea sau se incuie usile.si daca are 18 ani este obligat sa paraseasca orfelinatul ca din pacate sa faca loc la cei ce vor veni! trist nu? asta stiu eu ca se intampla! cu siguranta!