| SlowLikeSnow a întrebat:

este vorba de un baiat care ma inebuneste x-(, anul trecut am fost la ziua unui baiat si era si el si venea sa danseze cu mine daca stateam in pat venea pe langa mine cand dansa cu o fata se uita la mine la scoala mai tot timpul se uita la mine si se mai dadea pe langa mine(anul trecut de scoala), acum in anul acesta el este la liceu si s-a organizat o pretrecere la scoala la inceputul vacantei si a venit si el...nici nu ma prea baga in seama ni se mai intalneau privirile dar in fine eram prea ocupata sa vad daca se uita la mine pentru ca dansam dar am vazut ca a dansat pe langa mine dupa ce am schimbat eu locul si se dadea pe langa una si dupa aia se uita la mine si iar ni s'au intalnit privirile de cateva ori:Xbatting eyelashes, pe mess mai intra in vorba cu mine cateodata dar nu stiu simt ca ma aduce la disperare crying nu mai zic ca-mi amintesc mai in fiecare seara ca anul trecut cand era el a8a eram cu fetele si eram cam suparata si faceau ele dupa ce am trecut pe langa el "se uita la tine":X si nu stiu acum...simt ca imi place de el adica simt asta de anul trecut dar are o reputatie de baiat care se joaca cu fetelestraight faceoffff nici nu stiu ce sa fac :crying oare a vrut sa'si bata joc de mine, a vazut ca nu merge si s-a lasat? oare ii place de fata cu care dansa(ca am motive sa cred astastraight face)plzz helpsad[sper ca nu v'am plictisit]

1 răspuns:
| Anahiteamo a răspuns:

Pai din moment ce se uita numai la tine normal ca te place. Ar trebui sa lamuresti cu el chestia asta. Il intrebi frumos daca te place si dc se uita incontinuu la tine. Sper ca totul sa se rezolvewinking Nu cred ca facea misto de tine. Cred ca te facea sa crezi ca o place pe aia cu care dansa.cred ca asta e doar asa de fatada. Bafta!winking