| AceofSpade13 a întrebat:

Eu am 1.85 prietena mea are 1.55, nu de multe ori am vazut oamenii ca intorcea capul dupa noi fiindca le parea ciudat.
Si voua vi se pare?

Răspuns Câştigător
| LissLiss a răspuns:

Hei, lumea intotdeauna va vorbi si va critica, indiferent de cuplu. Nu e atat de ciudat, sunt unele cupluri unde fata e mai mare decat baiatul ..acolo e cam stanjenitor pentru amandoi. Dar in cazul vostru, e ok. Uneori poate ea isi mai ia si niste tocuri thinking Lumea se uita "ciudat" pentru ca se observa diferenta cam tare dar nu pentru ca da prost, sau ca v-ar rade. Eu una nu as face astahee hee Important e ca va iubiti! >big grin

12 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu,nu e nimic ciudat, bine ca nu e invers.

| grab a răspuns:

DH=30cm, cam cat un monitor de 18 inch. Cam mult, bre dar nu e un capat de tara.
Daca pe ea nu o deranjeaza tocurile, ar face bine sa poarte mereu unele intre 5 si 8 cm. Da mai bine, parerea mea. Si vad ca te intereseaza parerile din jur! happy

| gingergirl1 a răspuns:

Iubirea nu tine cont de inaltime...
Era mai urat daca tu erai mai scund decat ea laughing

| NoNameexd a răspuns:

Iubirea nu constă în aspectul fizic.Degeaba ești frumos/frumoasă; înalt/înaltă etc, dacă ești prost și nu ști să iubești. Dacă fata aia ține la tine, n-o lăsa pentru o înâlțime mai mare, lumea comentează mereu, doar ști că pe toți îi mănâncă limba. Iubiți-vă mult și nu țineți cont de aiurelile spune de oameni. Good luck!

| OlariuRox a răspuns:

Hey iubirea voastra nu trebuie sa fie afectata de prostia asta. offf nu mai bagati in seama ce zice lumea.

| Nebunatyca69 a răspuns:

laughing si cee? LAsa-i sa se uite, daca tie iti place de ea, NU TREBUIE SA-TI PESE CE ZIC ALTII. Eu in locul tau i-as injura rolling on the floor

| lauraroxi a răspuns:

Iubiti-va! Nu conteaza inaltimea! Lasa lumea sa vorbeasca cat vrea!

| Luckan110 a răspuns:

De ce sa le para ciudat? Poate le-o fi ciuda sau ceva de genulaughing.Nu ii lua in seama si vezi-ti de drumwinking.Ei nu au absolut nicio treaba cu tine.
Sper ca te-am ajutat!

| YourCupidon a răspuns:

Hmm...daca va iubiti nu conteaza nimic!

| Rox1610 a răspuns:

In dragoste nu conteaza, varsta, inaltimea, greutatea sau alte aspecte de genul. Stati linistiti si iubiti-va! Nu conteaza ce parere au cei din jur, atata timp cat va purtati o dragoste adevarata. Sa va tina cat mai mult relatia!

| 01012013 a răspuns:

Oricum cind vezi un sarnic si un elefant nu-i chiar placut:d sunt fete mai inalte ce te vei potrivi mai binewinking

| Rozikutzza a răspuns:

Daca o iubesti nu mai conteaza inaltimea sau parerea celor din jurwinking