| SexyChick a întrebat:

Deci de cateva zile, fostul meu prieten, cu care sunt colega de clasa, sta mereu numai in preajma mea, se aseaza cu mine in banca, etc.
De exemplu azi s-a asezat la o ora cu mine si colega mea de banca, eu am stat la mijloc, si un coleg i-a zis daca nu sta bine sa se aseze cu el in banca, si a zis ca nu ca vrea sa stea langa mine straight face. Si ieri la fel a facut s-a asezat toata ziua in banca cu mine desii mai erau banci libere unde sa stea.Majoritatea colegilor imi spun ca inca ma iubeste, dar nu stiu ce sa cred.Simt ca ma iubeste mai ales ca numai in preajma mea sta si ma tot ia in brate, azi am stat la el in brate toate orele, si pe afara la fel. Insa pe mess nu prea ma baga in seama adica e mai indiferent rolling eyes. Voi ce credeti? Ma mai iubeste sau nu? Stiu ca nu aveti de unde sa stiti sigur pentru ca nu il cunoasteti pe el sau pe mine, dar din comportamentul lui asta reiese? Noi ne-am despartit acum vreo 2 saptamani, eu inca nu l'am uitat happy Astept raspunsuri si sfaturi cum sa ma impac cu el :-s dau fundita :* mersi anticipat :]

3 răspunsuri:
| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Eu cred ca mai tine la tne.ca daca nu tinea numai statea prin preajma ta si etc.Eu zic sa vorbesti cu el si sa-l intrebi de ce face toate astea poate vrea sa va impacati mai stii.

Vorbeste cu el si vei aflawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci exact asa mi se intampla si mie:*

din comportamentul lui reiese ca te place foarte mult.si pe mess.nu vb cu tine pentru. ca vrea sa para indiferent.tongue el crede ca daca se comporta asa cu tine pe mess ca sa nu pare disperat dup tine da elaughingwinking poti vb cu elwinking de obicei comunicare e cea mai buna:*
big hug succeswinking sa ma anunti ce s-a intamplatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creed ca inca mai tine la tine.Fiecare persoana isi arata sentimentele in alt mod, nimic nu e explus. Daca consideri ca merita, impacati-va.