| alexandra101 a întrebat:

eu am cunoscut un baiat foarte frumos cu un an mai mare ca mine.La inceput mi s-a parut increzut iar cand mi-a cerut idul de mess l-am refuzat. El cand ieseam afara se uita foarte intens la mine imi cerea mingea sa se joace si am devenit cat de cat prieteni.Pe la sfarsitul vacantei de vara cand prietenul lui cel mai buna s-a intors de la tara (cred) pe mine nu ma mai bagat in seama si a stat decat cu gasca lui.In gasca erau niste fete de aceeasi varsta cu mine care au fost colege cu mine la gradinita.Eu eram foarte geloasa pe ele asa ca mi-amm facut curaj si i-am spus ca il pla dar dupa am fugit. Dupa ce i-am spus ca il plac, cand am terminat orele el a inceput sa strige in gura mare ca are prietena.Nu l-am crezut dar intr-o pauza cand si eu eram acolo s-a asezat cu prietenul lui pe banca unde stteam eu si colegele mele si i-a zis unui baiat sa ii zica uinei fete la ureche ca ii place de ea, poate a facut astasa ma faca geloasa dar nu stiu. Vreau sa il uit deoarece nu vreau sa mai sufar. Ce sa fac? Helpppppppppppp PLZZZZZZZ

Răspuns Câştigător
| adyy95 a răspuns:

Buna!
e clar ca acle baiat nu e unul serios deci mai bine sa uit de el cel maiusor mod de a uita este de ati gasi pe cineva care te iubeste mult sa-ti fie pr nu conteaza ft mult sa fie fotomodel tine minte frumusetea este cea a sufletului nu cea fizica!
gaseste pe cineva care chiar sa tian la tine si ai sa uiti de el daca vei pune si tu putin suflet!
Baftakiss