| LeeJiEun a întrebat:

La scoala am un baiat pe care il plac. Ok...e normal sa ...strige alte fete sau sa vorbeasca cu ele sa ma faca geloasa? si uneori se uita la mine sa vad daca ma uit la el? E normal?laughing

6 răspunsuri:
| LeeJiEun explică:

Nu e chiar asa...el stie ca il plac si de aia sta pe langa alte fete si se uita la mine din cand in cand sa vada daca ma uit la el...

| Voidwithin a răspuns:

Fata tu il placi pe el si poate nu e reciproc e perfect normal sa vorbeasca cu alte fete si sa faca ce vrea, nu e casatorit nu e intr-o relatie e perfect liber.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Daca pe mine ma place o fata asta nu ma impiedica din a...striga sau vorbi cu altele. Daca face asta ca sa te faca pe tine geloasa... orice-i posibil.

| DaRaspund a răspuns:

Da,cam asa se comporta baietii!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru DaRaspund):

Bai, nu mai generaliza. big grin

| food23 a răspuns:

Da.