| Jackald100 a întrebat:

Buna! Eu am facut greșeală de ai trimite unui băiat o poza in chiloti tanga și o poza in bustiera cu țațele,NU MI SE VEDE FATA IN NICIO POZA! Dar acum toți au pozele și toți vorbesc, eu tot neg ca nu sunt eu in poze și ca i am fraierit cu niște poze in care nu s eu, ce pot face?

21 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Tot ce poti face este sa inveti ceva din asta. Nu mai da poze compromitatoare si nu te mai incredere in oricine.

| Violleta2022 a răspuns:

Te inveti minte sa nu mai trimiti poze nud, niciodata, ca iti distrug viata.
Acum poti spune parintilor ce ai facut si ei vor lua atitudine, fiindca imparstirea acestor poze este pedepsita aspru de lege, insemand pornografie si amicul asta poate sa faca puscarie.

| Violleta2022 a răspuns:

Te rog sa ne spui si noua, ce te-a determinat sa-i trimti poze nud, asa de usor si rapid?

| Mosotti a răspuns:

Si daca vorbesc ce? Doar nu ai facut o crima, lasa-i sa vorbeasca. Ce poti face? Sa nu iei in seama ca vorbesc niste unii aiurea, mai ales daca nu ti se vede figura.
Nu pot demonstra ca esti tu, dar si daca ai fi, ce? Atat timp cat nu ai facut o infractiune sau rau altuia, esti f okey.

| Sofer a răspuns:

Nu mai poți face nimic. Le tot zici ca sunt poze de pe net și o sa se potolească ei.

| Mosotti a răspuns (pentru Sofer):

Nu stiu de ce-si face atatea probleme, ca doar n-a dat in cap. "Da domne, am trimis niste poze, si care e problema? N-am facut rau la nimeni asa ca e okey".

| J0B0MAT a răspuns:

Dacă trimiţi poze la toţi idioţii... Măcar arăţi beton?!

| Lukasssz a răspuns:

Baiatul ala trebuie sa iti multumeasca, deoarece i-ai oferit material de lab.ă

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu ti se vede fata, e ok. Neaga în continuare, ca nu au cum sa dovedeasca.
Pe viitor nu mai face așa ceva, ca e riscant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a mâncat in bâzdâc, acum suportă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continua sa negi. Atata cat cat in poze nu e nici o dovada evidenta ca ai fi tu, e linistitor.
Continua sa spui ca e altcineva in poze si ca i le-ai trimis baiatului ca sa faci putin misto de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa îți susții în continuare ideea.

| Paul754880338 a răspuns:

Daca ai face un efort, ai intelege cat (poate) costa implinirea acestei nestapanite dorinte de a iesi in evidenta, de a fi admirata si in centrul atentiei, asta cautand o scurtatura ieftina in aparenta.

| Den1sa a răspuns:

Daca nu ti se vede fata e totul ok, o fata din clasa mea a trimis un video cu ea dezbracata unui baiat iar el a trimis altor baieti si astfel a ajuns la toata scoala si pe net, dupa cam 3 luni totul sa calmat iar in cazul tau doar continua sa negi si eventual o sa se linisteasca

| BabaOarba a răspuns:

Greseala se plateste. Sper sa nu mai faci asta vreodata.

Dar ca idee, tine minte ceva: daca o persoana distribuie poze cu tine in ipostaze intime, fara acordul tau, intra sub incidenta penala. Ma indoiesc ca, daca tot a aflat toata lumea, te mai duci la politie sa faci plangere, dar ai putea sa-l informezi pe respectivul de acest lucru, ca sa se potoleasca, poate incearca el insusi sa inabuse scandalul creat, ca sa nu aiba parte de urmari.

| MilmolfayCuTaitei a răspuns:

Nu mai fii proasta si nu mai da nude uri

| covridong a răspuns:

Buna seara Jackad1000
Poti incepe prin a face un studiu de caz si sa vezi cati din 100 de romani apreciaza acele poze
Prin urmare, daca rezultatele sunt in marea majoritate pozitive, poti lua in considerare inceperea unui business de tip influencer
O seara buna

| DemultMiamurit a răspuns:

Te transformi an vampir

| DemultMiamurit a răspuns (pentru DemultMiamurit):

Dupa astepti ca ei sa moara iar tu iti traiesti in continuare viata de vampir

| libearcafan2002 a răspuns:

Aia e, ce a fost a fost

| OlteanuMihai a răspuns:

Trimite-mi si mie iubi unicorn