| Jackald100 a întrebat:

Buna,sunt impr cu un băiat de 2 luni și tot a insistat sa ii dau nud,și colega lui la fel. I am dat o poza in oglinda cu fundul dar eram in chiloți (nu mi se vede fata )și încă unu in bustiera in care mi se văd sânii in partea de sus. Îmi e teama ca toți vor afla de poze și nu știu ce sa fac, eu neg ca nu sunt in poza aia dar nu știu cât va merge. Într-adevăr nu se vede ca sunt eu.dar îmi e teama și nu știu ce sa fac…ajutați ma va rog!

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Nu am înțeles la faza cu colega. In rest, din moment ce nu ți se vede fata, nu îți mai face atâtea griji. Poate sa fie o poza luată de pe net. Dacă nu ai încredere in el, de ce i-ai mai dat poze? Nudurile se dau cu cap și mai ales, nu între adolescenți, care după ce te despărți, postează chestii și tot așa, fiind atât de imaturi. Sfat: Oricât ar insista cineva sa faci ceva, daca instinctul îți spune sa nu faci, pur și simplu învață sa spui Nu. Pana la urma sunt niște poze, fiecare avem aceleași părți ale corpului, stai liniștita.

| Jackald100 explică (pentru AnemonaP):

O colega de a lui tot a insistat sa dea.Nu știu ca oarecum nu aveam încredere in el.el zice ca nu i-a trimis și ca ea a avut contul lui. Mi a zis ca vorbește cu ea sa șteargă poza. oricum Multumesc frumos!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfat: https://youtu.be/45u9fnTmH8k

| Ava1231 a răspuns:

Daca nu ti se vede fata e ok, nu are ce sa se intampla.
Si alta chestie..cat timp nu erai nud din nou n are ce sa se intample. In sutien si chiloti nu e mare branza. Gandeste te ca si cum ai fi la mare in costum de baie pe plaja in vazul multimii.
Dar faptul ca nu ai încredere in el si faptul ca el iti cere poze nud... nu crezi ca spune multe despre asa zisa relatie a voastra?
Mai gândeste te

| Jackald100 explică (pentru Ava1231):

Ai dreptate.mi-a recunoscut ca își bătea joc și ca el nu are poza, a vb si cu fata aia si a șters o. poate ca m-a mințit dar aia este. Multumesc!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Jackald100):

Ia de vezi video trimis de Rosalia si ia in serios trimisul pozele nud pe care le trimiti baietilor ca sa-i impersionezi, ca ajungi sa fii luata de prostituata si posibil violata sau rapida de proxeneti si vanduta pe piata de sclavie sexuala.
Ca mama, te rog imedita sa-ti anunti parintii, inainte ca fata si baiatul acre au intrat in posesia pozelor tale, sa nu le trimita la altii, fiindca sigur o vor face, chiar daca tie nu-ti vor recunoaste.
Nu-ti distruge viitorul, cariear si fericirea din cauza acestui incident, ca nu se stie niciodata cat de departe ajung pozele tale.