| mihamihaela2003 a întrebat:

Eu am fundul si sanii mari si sunt in clasa a VI-a. Colegul meu de banca in fiecare ora isi tine mana pe fundul meu si in fiecare pauza imi da palme la fund,ma strange de fund sau ma atinge pe sani. Azi,noi am fost primii care am ajuns la scoala. Eu eram imbracata cu o pereche de colanti si o fustita. Dimineata,cand eram doar noi in clasa, mi-a ridicat fusta si mi-a dat o palma foarte tare la fund. Cum il pot convinge sa ma lase in pace? P.S: Diriginta e ruda cu el, asa ca nu rezolv nimic daca ii spun ei.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vorbeste cu parintii. Lipsa de comunicare cu parintii duce la lucruri rele.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Recunoaste ca iti place

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fetito bucura-te de momentele acestea, odata in viata te intalnesti cu ele, la batranete nimeni nu va vrea sa iti puna mana pe fund sau sani

| Kaℓi a răspuns:

Un genunchi la bijuterii.

| Fatamuntilor a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai!
Si poarta o fusta mai lunga sau pantaloni.

Răspuns utilizator avertizat
| evelinna01 a răspuns:

Spune-le parintilor tai atunci happy