| Anonim9288910746 a întrebat:

Buna, am o intrebare, am 12 ani si am 1, 52M si imi place de un baiat din clasa mea, el mi-a spus ca ma place de ceva timp si tot sta pe langa mine, mi-a pus mana pe fund si de atunci ne dam reciproc palme la fund, el ma strange de fund si eu i-am dat o palma la fund, el m-a strans de sani si apoi am mers acasa la un prieten comun. Prietenul lui cel mai bun, sa ne facem temele, intre timp prietenul lui plecase si ramasesem doar eu cu el. Eu stateam proptita de perete si ma uitam pe tiktok, el a venit la mine si mi-a bagat mana in sutien si mi l-a dat jos, ma pipait si l-am pus inapoi, mi-a spus mai demult ca vrea sa fim impreuna, nu stiu ce sa zic. Voi ce credeti?

17 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?

| RAY a răspuns:

Anonim9288910746

Rank 816.001 din 1.470.919

Înregistrat la 28 Mai 2022

Ultima logare: 1 Iun 2022

Utilizator Junior

ca esti troll

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i mamei si vezi ce-ti spun ea, daca tu nu esti capabila sa gandesti si accepti ca baiatul sa te dezbrace, si sa-ti bage mainile sau altele, peste tot.
Este inadmisibil sa ai 12 anisori si sa va jucati cu focul, asa cum faceti voi!
Nu te mai duce la baieti acasa si nici nu mai aceepta sa-ti bage mainile in san sau chiloti, ca maine -poimaine creste burta si nu stii de ce.
Este vremea sa discuti cu mama ta ce se intampla intre o fata si un baiat de la anisorii astia, si de ce nu este bine sa-i permiti baiatului sa te atinga pe corp sau pe oraganele genitale.

| Oprealiviu a răspuns (pentru Violleta2022):

NU SUNTEM IN ANII 90', DE CE PLM VA BAGATI IN PROBLEMELE ALTORA? fata ti a creat sa o ajuți nu sa o critici

| Violleta2022 a răspuns (pentru Oprealiviu):

Du-te mai copilas, la 14 anisori nici cum te cheama nu stii.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Oprealiviu):

Du-te mai copilas, ca la 14 anisori nu ai minte mai multa ca fetita aia de 12 ani.
Si nu mai sta cu puta in gura, ca-i rusine!

| Emilian65 a răspuns:

Sa nu mai mergi cu prietenul sau la un prieten al lui la el acasa. A fost cuminte ca nu a mers mai departe sa te forteze sa faci sex cu el.

| Goete a răspuns:

Wow, si la 12 ani ai sanii asa mari ca porti sutien?

| anonimuIl a răspuns:

Să nu mergi la un băiat acasă că ești mică.

| anonimuIl a răspuns:

Când vei mai crește poate vei merge și la un băiat acasă să faceți teme.

| VoidEternal a răspuns (pentru anonimuIl):

Ai probleme, boss. Serioase.

| anonimuIl a răspuns (pentru VoidEternal):

Ai dreptate că scriu prostii.

| anonimuIl a răspuns (pentru VoidEternal):

Vor afla și cei mici de azi cum să își trăiască viața.

| VoidEternal a răspuns (pentru anonimuIl):

Mersi de sfat, boss. Și eu am 35 de ani, nevasta și copil la școală. Copilaș e cea căreia îi recomanzi tu să sară pe colegi.

| anonimuIl a răspuns (pentru VoidEternal):

Și eu am copil mare.

| Together a răspuns:

Cred ca te vrea cel putin sexual. Nu poti spune din cum se comporta daca va fi alaturi de tine si dupa aia, depinde ce alte optiuni are (alte prietene cu care face sex).

Sa ai grija pana la 15 ani sa n-o faci cu cineva care e mai mare ca tine cu peste 3 ani, poate fi foarte grav pentru el daca se afla.

| Ether a răspuns:

Ar trebui sa iti cauti prieteni care nu au comportamente de genul acesta, dar ce stim noi, suntem prea batrani sa dam sfaturi. happy