| robert_6335 a întrebat:

Tot eu sunt, ma fata pe nume raluca de care imi place. Mie imi place de ea din clasa a V a acum sunt a VIII a.Eu atunci eram mic si m-a dadeam asa pe langa ea. Dupa in a VI am inceput ca mi-au zis colegii, adica am inceput sa o ating pe fund, in fiecare pauza i trageam cate o palma sau ii tineam mana pe fund. Ea era fericita se juca cu mine, adica cred ca ii placea. Dar dupa o luna a inceput sa se supere si imi tot spunea ca ma spune pe diriginta si chiar a facut-o dar nu mi-a facut nimic. Acum in a VIII a nu am mai atinso de atunci de 2 ani si acum ea incepe sa se dea la mine ma impinge, mai imi da o palma dar in joaca, dar mi-e frica de ea, tot am o teama ca acum chiar mi-ar placea sa o mai ating macar odata. Ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Voi va cam jucati cand unu cand altu.Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea si sa o intrebi ce simte pentru tine, si termini toata joaca astawinkingSucces!

2 răspunsuri:
| Alleecs a răspuns:

Te sfatuiesc sa inveti sa scrii

| taliban a răspuns:

F**** si gata