| TyTuS_4268 a întrebat:

BunA! Eu am inselat-o pe iubita mea cu vara ei fara sa vreau si am inceput sa ne sarutam si sa ascultam muzica si am fost si la Film ...Tooate in aceeasi zii big grin nu stiu ce sa fac ajutati-ma pentru ca ma simt nasol sa ii zic ca am inselat-o cu vara ei :-s. SA raman cu vara sau cu iubita?

Răspuns Câştigător
| NebunaDupaRobert a răspuns:

Pai parera mea e ca ce ai facut tu nu prea e bine adica cum sa te duci si sa ii spui iubitei tale ca ai inselat-o cu varasa este jenant eu as zica pana la urma sa ii spui iubitei tale ce ai facut si sa ii spui sa te ierte ca nu mai faci daca vrei sa ramai cu iubita ta daca nu parasesteo si spune-i ca te bagi cu varasa. deci mai concret e sa faci bine sa ii spui pentru ca daca nu ii spui acum si ramai cu ea de ciuda varasa poate sa te spuna si atuncea ea o sa se supere mai rau ca nu iai spus tu. succes. fundita? pliz:X:*:*tonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetongue:

19 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cum fara sa vrei? Adica tu esti inconstient de actiunile tale? Eu iti sugerez sa le iei pe amandoua si sa discuti cu el, asta e... chiar daca iti este aiurea trebuie sa iti asumi acest lucru, trebuie sa fi sincer cu amandoua. Probabil la momentul de fata o sa-ti dai seama cu care sa ramai.

| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Din două fete, nu le poţi avea pe amândouă/Joci pe două fronturi şi asta nu-i cinstit/Nici faţă de ele/Şi nici pentru tine/Va fi necesar să te decizi în scurt timp/Să recunoaştem/Nu poţi minţi până la nesfârşit/La un moment dat, tot se va afla adevărul/Dar va fi mult mai greu de suportat aflând din spusele altora/Ea va considera că nu ai dat dovadă de maturitate/Ar fi bine, totuşi să spui adevărul/Dar nu te aştepta ca ea să te ierte/Infidelitatea este cel mai greu de suportat într-o relaţie/Se va simţi trădată, umilită, folosită şi... minţită/Va simţi că ai tratat-o ca pe un obiect/Aşadar, ar fi bine să te decizi în cel mai scurt timp alături de cine vrei să rămâi/Cine doreşti să îţi împartă sufletul/Să îţi acorzi un timp pentru tine/Şi să aflii singur ce doreşti/Să fii hotărât şi decis/Oricum, greşala recunoscută este pe jumătate iertată/Decizia îţi aparţine în totalitate acum...

| Ririru a răspuns:

Ai inselat`o fara sa vrei, dar nu sti cu care sa ramai?
Fara suparare, esti prost. :*.
Si voi ii spuneti sa aleaga pe care tine mai mult? Fara suparare, NU O MERITI PE NICIUNA!winking.

Poti sa`mi dai stupid, etc. happy

| alone a răspuns:

Ce-ti spune inima? pe care o placi mai mt? eu cred ca ai vrut sa o inseli ca nu cred ca erai drogat sa nu sti ce faci sau ceva de genu poate ca pur si simplu te-ai lasat dus de val si ai uitat ca tipa LG care te simti bine e vara iubitei tale pe care in akele momente o inselaisad

| Relax_7124 a răspuns:

laughing frate eu te sfatuiesc sa alegi sa ramai cu acea fata la care ti mai mult, dar daca alegi sa ramai cu iubita te sfatuiesc sa nu afle ca ai inselat-o nici de la tine nici de la nimeni, dar daca vrei sa ramai cu varasa treaba ta ce faci ca nu e obligatoriu sa-i zici ca ai inselat-o cu persoana cu care vei ramanewinking

SPER CA TEAM AJUTAT

funda?puppy dog eyes

| inna a răspuns:

Eu zic sa nu ramai cu niciuna.Mai bine da-le pace la amndoua. Daca afla iubita ca ai inselat-o cu vara ei, ii vei face mult rau plus ca se va certa si cu vara ei.

| lolli_4147 a răspuns:

In primul rand, infam gest din partea ta! Nu cred ca ti-ar fi fost atat de greu sa te controlezi. Daca ai facut asta, asumati-o! Cu siguranta nu s-a intamplat fara sa vrei, a fost ceva ce amandoi ati vrut. Te-as sfatui sa nu ii spui prietenei tale ce ai facut, pentru ca, daca este o persoana cu amor propriu, asa cum ar trebui a fim toti, nu va trece cu vederea. Ascunde-i asta doar in cazul in care sansele ca iubita ta sa afle sunt foarte slabe, sau inexistente. Eu zic sa nu faci greseala sa ramai cu "vara", pentru ca tocmai faptul ca a fost de acord sa se angaje cu tine in acesta aventura o da de gol. Nu crd ca este o fata tocmai serioasa, daca i-a facut asta verisoarei. In cazul unei relatii serioase cu ea, urmatoarea victima ai putea fi tu. Ai mai mult grija pe viitor cu actiunile astea "fara voia ta", caci pot avea repercursiuni. P. S.: Greseala ar fi fost in cazul in care, prin absurd, buzele vi s-ar fi unit intr-un sarut, inevitabil fiind, in cazul in care v-ati fi simtit foarte atrasi unul de celalalt. Mai departe, muzica si iesitul la film, au fost actiuni constiente.

| lime_3980 a răspuns:

Fara sa vrei dar te-ai dus cu ea la film si nu stiu ce?happy
infine eu zic sa ramai cu iubitabig grin

| AnkiCardle a răspuns:

Ai inselat`o fara sa vrei? raised eyebrows wtf?
straight face mai bine nu ramai cu niciuna. parerea mea e ca iti bati joc de ambele

| nuta a răspuns:

Fara sa vrei?
si tot fara sa vrei te intrebi si cu care sa ramai nu?
nu prea cred ca ai sentimente pentru ea zic si eu fara sa vreau

Răspuns utilizator avertizat
| Irinus0356 a răspuns:

Vezi tytus lore stia de asta dar tu repede sari cu gura eu niciodata nu am facut asta dar sa zice asa nu numai u te-ai sup si eu na ce sa-ti fac

| mee_4833 a răspuns:

E decizia ta cu cine vrei sa ramai. daca o alegi pe vara iubitei tale, aceasta s-ar putea supara foarte rau atat pe ea, cat si pe tine. Si ai putea s-o pierzi, pentru TOTDEAUNA. Incearca sa vezi cu care ai putea avea un viitor solid, daca vrei o relatie serioasa. Eu sunt de parere ca pentru doar o zi de distractie, nu are rost sa distrugi o relatie, desi nu a fost deloc frumos ce ai facut.

| zapa1 a răspuns:

Cum poti sa inseli pe cineva fara sa vrei? NU cred ca te-a obligat cineva sa o faci.Mai bine nu-i spui iubitei tale cu cine ai inselat-o daca o iubesti putin. DAca ar afla i-ai face mult rau. Vrei sa se simta tradata si de tine si de vara ei? MAcar asa poate sufera doar de pe urma despartirii voastre.MAI bine sa nu ramai cu niciuna. Le faci pe ambele sa sufere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti magar fara sa vrei si mai intrebi cu care sa ramai. daca ramai cu iubita verisoara o sa fie geloasa si ii va spune iubitei tale daca ramai cu verisoara iubita ta se va supara si pe tine si pe varasa si u nu puteai macar sa alegi alta fata numa pe varasa! MAGARULE
!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand verisoara lu gagicata e o panarama daca sa incurcat cu tine tu esti un gainair un baiat fara valoare adevarati baiteti nu fac ca tine fraiere, tine minte ti se intoarce tie roata, daca esti asa de fraier sa ramai cu verisoarasa sa nu te surprinda daca intr-o buna zi o vei prinde si tu pe ea cu cel mai bun prieten al tau, in concluzie esti un mare penal

| andyas01 a răspuns:

Frate eu iti spun sa-i zici adevaru lu iubita ta si daca vrea sa mai stati impreuna mai stati daca nu te duci la varsa si stai cu ea.sa nu iesi tu in pierdere.

| sandra_9507 a răspuns:

Care te satisface mai bine?

| Irka a răspuns:

Cum adica sa ramai cu vara-sa sau cu iubita? pai daca a avut ailalta tupeul sa isi amageasca vara, sa-i sufle iubitul, chiar crezi ca merita o astfel de fata? ma mira ca mai intrebi cu cine sa ramai.