| anonim_4396 a întrebat:

Eu cu sotul meu dorim sa facem sex in grup, adica inca o persoana cu noi de preferinta fiind barbat, imi este frica ca dupa ce se va intampla sa nu apara probleme de gelozie. Ce parere aveti, care ati facut asa ceva, se poate sa nu fie probleme dupa? Multumesc!

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si intrebi lucrul asta pe un site cu 90% copii intre 11 si 18 ani?

| katy a răspuns:

Bineinteles ca riscurile sunt foarte mari sa apara probleme de gelozie.aici totul depinde de voi pune-ti in balanta relatia dintre voi doi si o fantezie si alege-ti ce credeti ca se merita mai mult.eu una sunt total contra

| Tania a răspuns:

Pai depinde de fiecare, trebuie pusa problema foarte serios.
Posibil ca sotul tau sa fie gelos cand o sa vada ca te va atinge un alt barbat.

| jasmine11 a răspuns:

Daca amandoi va doriti asta as presupune ca nu va iubiti, cum puteti face asta in timp ce sunteti casatoriti, si cred ca v-ati casatorit pentru ca va iubiti nu? pai daca faceti asta inseamna ca tot la fel de usor va si inselati unul pe celalalt, eu nu prea am o parere buna despre asta, dra fa cum crezi tu ca e mai bine.

| RxTx a răspuns:

Daca esti frumoasa si sotul tau e cam ipotent si nu te poate satisface
atunci iti propun sa ne intalnim. dar fara sotul tau happy
depinde cum arati ce forme ai... sunt multe criterii dupa care imi aleg persoanele carora le ofer deosebita onoare de a putea dace sex cu mine.
cu cat e mai culta draguta si inteligenta cu atat ma atrage mai mult o femeie.
maxim 32 ani! maxin 60 Kg, de de preferat blonda cu ochii albastri sau verzi cu inaltime peste 170Cm

| mariana20 a răspuns:

Voi nu stiti ca unele fantezi sexuale trebuie sa ramana la stadiu de fantezie? Sotul tau este de acord? :O aoleu eu sa ii zic asa ceva sotului cred ca dorm pe pres.La voi in relatie este o problema grava,dar voi nu va dati seama straight face Sotul meu este gelos si daca se uita altu la mine,nu pot intelege cum sotul tau accepta asa ceva.A cui a fost ideea? Oricum voi doi stit mai bine ce vreti,dar eu cred ca sexu in grup nu rezolva probleme voastre, care vizibil sunt, ci cu discutii si de ce nu cu ajutorul unui specialist.Cred ca ar trebui sa gandesti de 1000 de ori inainte sa faci prostia asta.Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| DanielDaniel13 a răspuns:

Daca amandoi va doriti asta e ok. nu are de ce sa apara probleme de gelozie sau de genul asta.cred ca totul este ok daca vrea si el si este de acord.
as vrea si eu sa incerc cu voi daca se poate smugsmug

| raluca44 a răspuns:

Ionut9708 are dreptate.pai eu daca i-as cere asta iubitului meu, ma calca in picioare.iar sotul tau cred ca e nu te iubeste, ca daca te-ar iubi ar fi gelos numai cand ar auzi.dar.treaba voastra.acum cum va duce pe voi capul.ce casnicie o fi si aia.

| ionut9708 a răspuns (pentru raluca44):

Poii nu? acum sa fim sinceri,sunt dereglati mintal amandoi,si ala poate e ceva momaie, vai samar, v-as bate pe amandoi maaa!

| raluca44 a răspuns (pentru ionut9708):

laughingasa e.un barbat care stie sa se impuna, sa isi apere femeia si o iubeste, nu ar permite asta niciodata.

| MelindaS a răspuns:

Din punct de vedere psihologic e o problema la voi in cuplu,iar aceasta dorinta e lispa de comunicare in timpul sexului,iar cum ai scris tu de preferabil barbat atunci problema e putin mai accentuata deoarece barbatii vor femei,eu zic sa discutati mai intai inainte toate aceste probleme pentru ca femeile pun suflet,de aceea e mai rau cand o femeie inseala daca ea ajunge sa isi insele barbatul inseamna ca relatia mari sanse nu mai are,barbatul merge insala dar se intoarce acasa tot asa cu aceeasi stare sufleteasca cu care a plecat, femeia niciodata nu se intoarce tot asa cum a plecat, inca o data eu iti sugerez sa discutati inainte de a face acest lucuru.

| ionut9708 a răspuns:

Deci iti zic eu cum e,inseamna ca u esti o pr***** si o cu*v*,el e tara*, si mai bine v-ati desp, daca ai sta cu mine si as auzi asa ceva te-as bate non stop 2 saptamani dupa care te-as cimenta pana la gat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ati face asta aveti deregari mintale? Vi se pare un lucru normal asta?

| unu23sizero a răspuns:

Stabiliti niste reguli de la care nu va abateti, stabiliti de comun acord cat sa va implicati

| AnnA6 a răspuns:

Daca el este de acord si amandoi sunteti siguri ca vreti sa faceti asta.nu vad de ce ar exista momente de gelozie dupahappy!