| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa va cer un sfat din partea celo care au facut, eu am 40 ani iar sotul 43 ani si imi cere sa facem sex in grup, cu inca o persoana. Spuneti-mi daca pot aparea unele probleme negative in casnicie noastra dupa ce am facut. Va multumesc!

5 răspunsuri:
| sandra2012 a răspuns:

Buna ziua. Dar de ce vrea sotul dumneavoastra sa faca asta? Eu nu as accepta asa ceva, dar fiecare actioneaza conform principiilor. Cred ca mi s-ar parea foarte ciudat sa stiu ca am facut asa ceva. Eu v-as sfatui sa vorbiti cu sotul si sa aflati motivele care l-au determinat sa isi doreasca asta. Dar eu v-as sfatui sa nu faceti asta. O zi buna!

| SoryIna a răspuns:

O_O serios? O doamne. Cred ca a luat-o lumea razna. Si fara suparare da am 17 ani si tot sunt mai normala de atat. Daca nu se multumeste cu ce are mai bine sa-si ea picioarele in spinare si sa se duca cat mai departe. Prostie mai mare nu am auzit. Daca nici la varsta de 43 de ani nu i-a venit minte la cap imi pare rau ca ati putut gasi asa ceva.

| TheAnSWEAR a răspuns:

Tot ce pot sa zic e "LOL". Daca esti genul de sotie care sa tolereze asa o intrebare sau cel putin sa tolereze faptul ca ar vrea sotul sa faca asa ceva, atunci imi pare rau dar relatia ta deja e NEGATIVA. Cum sa iti ceara sotul asa ceva? Sa nu-mi zici ca esti una din alea care "Sexul nu e iubire deci daca sotul meu face sex cu alta femeie inseamna ca nu e ceva neaparat rau".
Tu ca femeie, nu stiu cum nu poti avea pic de posesivitate sau mandrie in tine. Stii ceva?

Daca esti multumita cu ideea ca barbatul tau sa-si bage penisul in cratita altei femei atunci fa-o. E ca si cum te-ar insela pe fata laughing. Daca tu nu esti de parerea asta inseamna ca aveti un simt si o idee foarte tampita in legatura cu iubirea.

... Daca as fi intrebat-o pe prietena mea asa ceva, mi-ar fi dat foc, mi-ar fi taiat penisul, l-ar fi dat la caini, ar fi dat foc la caini si dupa m-ar spanzura de propria-mi demnitate.

| Giutsa a răspuns:

Buna. Eu sincer te-as sfatui sa nu faci asta. Poate nu sunt experimentata in ``sex in grup``` pentru ca nu am facut`o niciodata.Dar cine te iubeste cu adevarat nu iti va cere niciodata acest lucru. Rutina sexuala nu se rezolva cu ``sexul in grup``. Trebuie doar sa faci ceva cu sotul tau ce nu ai mai facut pana acum.Dar sa fiti numai voi 2. Si da! Normal k in timp o sa iti afecteze viata de familie pentru ca orice ai face barbatul intodeauna o sa iti reproseze(asta daca e vorba de sotul tau si inca un barbat. daca ejhti tu si inca o fata si sotul tau daca ii va placea, si cu siguranta ii va placea, o sa iti ceara sa repeti din nou experienta). Cred ca chestiile cu sexul in grup nu este pentru oameni de varsta voastra! Acum nu stiu poate ma insel! Pup pa!

| IDN a răspuns:

Daca nu sunteti gelosi nu, dar persoana extra va avea parte de mai multa atentie.in 3 intr-o casatorie e riscant, mai bine incercati swing cu un cuplu.