| Madalin3910 a întrebat:

BunahappyEu iubesc o fata si ea stie asta, dar mi-a zis ca daca vreau sa fiu cu ea trebuie sa ii dovedesc cat de mult o iubesc prin asta facand-o sa se indragosteasca de mine...cum sa ii dovedesc?

Răspuns Câştigător
| 13paranoia13 a răspuns:

Dragostea nu o poti arata printr-un cadou, ce trebuie sa faci sunt cateva vaze dragute, fetelor le place sa le saruti pe frunte, din cate stiu eu asta adoram cel mai mult, cand o vezi ca ii este frig da-i jacketa ta, chiar daca ti-e frig si tie. Nu-i cumpara flori, sau nu-i da cadouri, se va simti. "aiurea", incearca sa o iei de mana si sa o rogi sa te asculte sa-i spui ca e frumoasa. In fiecare zi cand o vezi spune-i " Esti mai frumoasa ca ieri ", spune-i chestii dragute si inecarca sa fii cat mai romantic! Succes!

1 răspuns:
| Ovydiw a răspuns:

Pai da e foarte simplu...ea vrea sa ii cumperi un cadou, sa ii faci vreo declaratie, sa o inviti undeva...
Cel mai bine e sa o inviti in parc sau undeva si sa vorbiti. si sa o sarutibig grin
Asa sigur o sa fie cu tinebig grin Bafta!