| vasilesipica a întrebat:

Cum as putea sa ii dovedesc prietenei nele ca este singura fata de pe pamant care ma intereseaza si o iubesc enorm? va cer niste sfaturi ca am avut unele discutii si nu mai stie ce sa aleaga (sa fie cu mine sau sa fie singura).dau funda.eu o iubesc si nu vreau sa o pierd pentru nimic

Răspuns Câştigător
| RaVennARaVen a răspuns:

Este putin mai dificil sa ii arati ca o iubesti cu adevarat, ca nu mai exista alte fete in viata ta. Totusi, te pot ajuta. Incearca sa faci diferite gesturi, chiar daca ar fi marunte, de orice fel! Arata-i ca ai incredere in ea. Ascult-o cu atentie in tot ceea ce zice si da-i sfaturi cand este intr-o situatie delicata si complicata. Nu te baga in seama cu alte fete, dar nici nu le ignora. Nu trebuie sa o complimentezi mult prea des si nu ii cere favoruri mai intotdeauna, pentru ca s-ar putea sa creada ca o vrei doar cand ai tu chef. Totusi, cere-i din cand-in-cand niste sfaturi pentru a-i arata ca pentru tine ajutorul ei inseamna mult, insa in situatii mai "sensibile"! Ai rabdare si vei vedea ca va merge... Sper ca te-am ajutat cu ceva! Pupici! :*:*:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vorbeşte deschis cu ea,fii sincer cu ea,trebuie să ai sentimente faţă de ea,nu gata eşti cu ea,nu ştii cum s-o aduci mai repede cu tine în dormitor,ca apoi să-ţi baţi joc de ea,cum faceţi majoritatea şi de-alea.
Nu dragul meu,dovedeşte c-o iubeşti cu adevărat, o scoţi în oraş, te comporţi frumos cu ea, respectuos, trebuie să ştii cum să te comporţi.
Te pup!

| e1xtz a răspuns:

Eee..am mai vazut intrebari de ale tale pe aici..tot intrebai cum sa o faci sa se culce mai repede cu tine ea fiind virgina, ceva de genul.eu spus daca o iubesti asa cum spui, in primul rand nu o mai presiona, te inteleg si pe tine, daca o iubesti o doresti si fizic, dar daca simti pentru ea toate astea mai fcai si compromisuri.