| Pisyreamary22 a întrebat:

Cum Sa facc Baietii sa se indragosteasca de mine >>>:::? Adica cel pe care il iubesc. sa fie cu mine >:

Răspuns Câştigător
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Eu voiam sa te ajut... big grin
Poti fi atenta la ce ii place, fa pe inocenta din cand in cand, construieste-ti o personalitate puternica, foarte putine fete au asta in ziua de azi asa ca e un avantaj mare si isi va da si el seama de asta, nu fi tot timpul langa el adica lasa-i placerea sa i se faca dor de tine, fii tu insuti si in acelasi timp fi diferita adica nu ceva ce gaseste pe toate gardurile, va realiza si el asta...etc
Sper ca te-am ajutatwinking

6 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Depinde de cât de bine arăţi şi dacă aveţi interese comune.

| Chauderitza a răspuns:

Buna Kitty.
Secretul este: Fii tu insati.
Nu ii da foarte multa satisfactie,deoarece isi va da seama ca il iubesti si ca il placi si vrei sa ai o relatie cu el,isi bate joc de tine si te va face sa te simti foarte prost.
Depinde si de baiat,daca este timid sau nu.
Daca este timid,va fi un pic cam complicat.
Daca nu este,nu va fi.
Eu iti urez bafta, impreuna cu toti prietenii nostri TPU. Te pupam, si speram sa iei in considerare aceste ''sfaturi''. :*
Pa-pa si bafta la scoala!

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Slabeste-l! Adica dezbraca-te si urca-te pe el big grin

| Pisyreamary22 explică (pentru NoRestForTheWicked):

Da'' Maa! Daca as fii... as practica Asta smug Vreu una maii. Stabilaa

| NoRestForTheWicked a răspuns (pentru Pisyreamary22):

Eu voiam sa te ajut... big grin
Poti fi atenta la ce ii place, fa pe inocenta din cand in cand, construieste-ti o personalitate puternica, foarte putine fete au asta in ziua de azi asa ca e un avantaj mare si isi va da si el seama de asta, nu fi tot timpul langa el adica lasa-i placerea sa i se faca dor de tine, fii tu insuti si in acelasi timp fi diferita adica nu ceva ce gaseste pe toate gardurile, va realiza si el asta...etc
Sper ca te-am ajutatwinking

| MeNoNヅ a răspuns:

Buna kitty22! Zimi cum il cheama ca sa va fac o balanta! Si vei fii sigura ca o sa-ti mearga!