| anonim_4396 a întrebat:

Buna,eu ma masturbez o data la 2 zile,ma excita cand apare ma gandesc la fete,pe net,strada,etc, ce pot sa fac sa scap de masturbare, este aproape imposibil.

PS:am 19 ani

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ai vrea sa scapi de masturbare pentru ca?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa scapi de ea ci sa o faci mai rar de atat. happy

| Eduard196 a răspuns:

Trebuie sa faci o intelegere cu mintea ta sa nu care cumva sa mai accepte astfel de ganduri. Plus de asta fa o intelegere si cu ochii tai sa nu cumva sa se mai uite la astfel de imagini ci sa le ocoleasca imediat