| IHateLuvStorys a întrebat:

Eu nu sunt o fata superstitioasa, dar asta e chiar prea de tot.Ma uita la ceas la 16:16 17:17 13:00 15:00 16:59...mereu nimeresc numai numere de astea.Deci e prea de tot, ce credeti ca poate insemna, o coincidenta nu este deoarece de vreo 2 luni mi se intampla asta!
:X :*

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Inseamna ca stii sa iti alegi momentul cand sa te uiti la ceas si nimeresti acea sansa de 1/60 cand ori cifrele sunt la fel ori e ora fixawinking superstitiile sunt prostii declarate! happy

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate se gandeste cineva la tine. nea mint. asa te uiti. nu trebuie sa dai importanta daca te uiti la 13:00 inseamna ca ai terminat ora si ca a mai trecut o ora din viata tarolling on the floor

| Zuzu6235 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste. stii ca e gresita categoria, nu? uita-te si u mai des la ceas sau ia-ti unul mecanic, nu electronic.

| IHateLuvStorys explică (pentru Zuzu6235):

Si ai ceva impotriva ca e gresita categoria? pot sa pun intrebarile in ce categorie vreau eu!straight face

| Zuzu6235 a răspuns (pentru IHateLuvStorys):

Pune draga, cine nu te lasa? doar ca ti-am atras atentia.***.

| shadow72 a răspuns:

Mi s-a intampalt si mie...ma uitam numa la si 59... e o prostie superstitia

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Este o simpla coincidenta.Mai stiu pe cineva care nimerea numai 59...si din cate imi aduc aminte a dat ceasul cu un minut inainte.laughing)

| shadow72 a răspuns (pentru ColorfulBubbleGum):

Pe mine am stiai.lol ce inseamna sa ai si uh si gagikata cont pe TPU

| DinaTina a răspuns:

E doar o superstitie, nimic important.