| anonim_4396 a întrebat:

Heii.Nu sunt superstitioasa de felul meu, dar de la o vreme se intampla ceva ciudat thinking De fiecare data cand ma uit la ceas nimeresc acelasi numar si la ore si la minute [de ex 15:15. 22:22 etc.]. Stiti ceva despre chestia asta?[Funda big grin]

2 răspunsuri:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Este doar o coincidenta stai calma...nu e ceva de care sa te temi chiar daca e putin stranie laughing. mi'e greu sa cred ca e vreo chestie dinaia, puu,, nu mai stiu cum ii zice, am un lapsus laughing firar

Sper ca te'am ajutat :*. by3winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mdah stiu ca`s coincidente, dar vroiam sa stiu daca exista ceva superstitii legate de chestia asta. Oricum nu cred in ele :p!